czwartek, 16 marca 2017 07:55

Zielony Trójkąt Wyklętych - słowo o podziemiu z naszego regionu

 
Zielony Trójkąt Wyklętych - słowo o podziemiu z naszego regionu zdjęcie nadesłane

W najbliższą środę 22 marca odbędzie się spotkanie z prof. Waldemarem Handke, który opowie o oddziałach Żołnierzy Wyklętych działających na terenie Wielkopolski, w tym także w okolicy Gniezna.

Mimo iż tegoroczne obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych są już za nami, to jednak Stowarzyszenie Gnieźnieńscy Patrioci zdecydowało się zorganizować jeszcze jedno spotkanie, w trakcie którego prelegentem będzie prof. Waldemar Handke. Autor książki pt. "Zielony Trójkąt Wyklętych Września - Gniezno - Konin 1945-1946", opowie o zapomnianych oddziałach żołnierzy podziemia antykomunistycznego, działających w naszym regionie. 

Wydarzenie odbędzie się w środę 22 marca o godzinie 17:00 w Centrum Kultury "Scena To Dziwna". Po spotkaniu będzie możliwy zakup wspomnianej książki. Zapraszamy.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane