czwartek, 06 kwietnia 2017 08:27

Pies wyrzucony przez właściciela szuka nowego domu

 
Pies wyrzucony przez właściciela szuka nowego domu źródło: KPP w Gnieźnie

Pies najwierniejszym przyjacielem człowieka – nie każdy jednak potrafi docenić psią wierność. Przykładem tego jest mężczyzna z Trzemeszna, który pozbył się swojego psa.

O historii tego psa pisaliśmy już w artykule Po potrąceniu psa wyrzucił go do rowu. Mieszkaniec gminy Trzemeszno chciał się pozbyć swojego czworonoga - najpierw próbował go oddać swojemu znajomemu, ale ten jednak odmówił. Wówczas mężczyzna wyszedł ze swoim psem przed posesję, przed którą czworonoga potrącił nadjeżdżający samochód. Rannego zwierzaka właściciel wrzucił do rowu i tam pozostawił.

O potrzebującym psie dowiedziały się odpowiednie służby, które udzieliły zwierzęciu natychmiastowej pomocy przewożąc go do lecznicy weterynaryjnej. Mężczyzną, który porzucił czworonoga zajęła się policja. Tymczasem zwierzak poszukuje teraz nowego domu.

Pies, który jest młody, bo mniej więcej rok - przebywa obecnie na Ranczo Benonza. Nie może tam jednak długo zostać. Dlatego też wolontariusze i miłośnicy zwierząt poszukują dla niego jak najlepszego domu. Nie chcą, by pies po tym co przeszedł trafił do schroniska. Jak informuje Fundacja Przyjaciół Zwierząt w Gnieźnie - Właściciele ranczo twierdzą, że to wspaniały, mądry pies, pełen wiary w człowieka i zaufania.  Szukamy dla niego domu i wierzymy w szczęśliwe zakończenie tej nieszczęśliwej historii.

Wszyscy zainteresowani adopcją psa proszeni są o kontakt z Fundacją Przyjaciół Zwierząt w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane