piątek, 14 kwietnia 2017 08:24

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie zawsze blisko mieszkańców

  Artykuł sponsorowany
Bank Spółdzielczy w Gnieźnie zawsze blisko mieszkańców zdjęcie nadesłane

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie (rok założenia 1871) – jako partner finansowy lokalnej społeczności miasta Gniezna i gmin ościennych, kieruje swoją ofertę do zróżnicowanych grup klientów.

Chociaż historycznie Bank był przede wszystkim związany z terenem wiejskim i sektorem rolnym, to obecnie posiada ciekawą propozycję finansową  nie tylko dla rolnictwa ale także dla klientów indywidualnych, małej i średniej przedsiębiorczości, samorządów i innych podmiotów. Warto podkreślić, że Bank Spółdzielczy w Gnieźnie jako stabilna i sprawdzona instytucja finansowa z całkowicie polskim kapitałem, jest wieloletnim partnerem w obsłudze budżetów gminnych. Nie mniej ważny dla Banku jest także klient indywidualny, którego zróżnicowane potrzeby stymulują wdrażanie zmian w Banku. Zwłaszcza  w dobie rozwoju nowoczesnych technologii komunikacyjnych klienci oczekują innowacyjnych produktów oraz usług bankowych. Niewątpliwym atutem Banku jest  przede wszystkim atrakcyjność cenowa oferowanych produktów. 

Bank nieustannie buduje i wzmacnia więź z klientami i lokalną społecznością także poprzez wspieranie działalności kulturalnej, rekreacyjnej i sportowej, a także poprzez wspieranie działalności miejskich instytucji pożytku publicznego, które działają na rzecz osób chorych, niepełnosprawnych czy też społecznie wykluczonych. 

Jedną z ważnych inicjatyw, jakie zostały zrealizowane chociażby na przestrzeni ostatniego roku było wsparcie cyklu miejskich imprez kulturalnych w 2016 roku, na które składały się m.in. Królewski Festiwal Artystyczny, Koronacja Królewska, Festiwal Dziedzictwa Kulturowego „Fyrtel” a także Festiwal Literacki „Preteksty”.  Bank wspiera także lokalne inicjatywy  z terenu swego działania wpisując się tym samym  w życie codzienne społeczności lokalnych.  Bank jest także organizatorem corocznej imprezy sportowej pod hasłem „Mikołajkowy Mecz Charytatywny”, gdzie spółdzielcy zapraszają do gry znane osoby z lokalnej przestrzeni publicznej m.in. parlamentarzystów, samorządowców i inne znane osoby. Co roku Bank wskazuje innego beneficjenta imprezy. W ostatniej edycji były to Warsztaty Terapii Zajęciowej z Gniezna. Za zebraną od darczyńców kwotę w wysokości ponad 13 tys. złotych, zakupiono sprzęt sportowy i rehabilitacyjny dla uczestników Warsztatów. 

Ponadto Bank został sponsorem reaktywowanego w Gnieźnie Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego START. Podpisana umowa współpracy z klubem żużlowym obejmuje cały sezon 2017 drugiej ligi żużlowej. - Miasto Gniezno posiada wieloletnią tradycję żużlową, która od zawsze przyciągała rzesze fanów. W poprzednich latach Bank Spółdzielczy w Gnieźnie był mocno związany z gnieźnieńskim żużlem, nie mogło być inaczej także w tym sezonie. Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do odbudowania potęgi czarnego sportu w Gnieźnie - tak podsumowała fakt podpisania umowy Barbara Borowska  p.o. Prezesa Zarządu Banku. - Bank Spółdzielczy w Gnieźnie chce wspierać i pomagać rozwijać się lokalnym przedsiębiorcom, być rzetelnym partnerem w finansach, Bank chce być blisko ludzi – w ten sposób realizujemy ideę spółdzielczości - dodała B. Borowska.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Zarząd Banku Spółdzielczego w Gnieźnie wraz z Pracownikami składa najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, radości, smacznego jajka i mnóstwa wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów osobistych i zawodowych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane