wtorek, 02 maja 2017 18:39

Akcja krwiodawstwa w PWSZ

 
Akcja krwiodawstwa w PWSZ archiwum redakcji

Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce krwi, która będzie organizowana w najbliższy czwartek w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej przy ul. Wrzesińskiej.

Gnieźnieński PWSZ po raz kolejny organizuje akcję krwiodawstwa na terenie uczelni, dlatego zachęca wszystkich (nie tylko studentów), którzy chcą podzielić się swoją krwią z innymi do skorzystania z tej okazji.

Akcja odbędzie się w czwartek 4 maja w kampusie uczelni przy ul. Wrzesińskiej 43-55, gdzie na wszystkich zainteresowanych będzie czekał ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Rejestracja dawców odbywać się będzie w godzinach od 9:30 do 14:00. Zapraszamy!

Co należy zabrać?
Dokument tożsamości.

Co trzeba zrobić przed oddaniem krwi?
Przede wszystkim nie wolno iść na czczo. Najlepiej jest zjeść śniadanie przed wyjściem z domu. Nie powinno się przed tym także palić papierosów.

Czy mogę zostać dawcą krwi?
Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane