piątek, 05 maja 2017 16:22

Kierowca zatrzymany na ul. Poznańskiej po pościgu

 
Kierowca zatrzymany na ul. Poznańskiej po pościgu zdjęcie nadesłane

Do naszej redakcji dotarła informacja o policyjnej akcji, jaka miała miejsce na ul. Poznańskiej w piątkowe popołudnie. W jej wyniku zatrzymany został kierowca samochodu.

Sytuacja miała miejsce krótko po godzinie 15:30, a jej świadkiem był jeden z gnieźnian. Od strony Poznania do Gniezna z dużą prędkością wjechał Mercedes na szwedzkich numerach rejestracyjnych, za którym podążał nieoznakowany samochód policyjny.

Na wysokości szpitala "Dziekanka" uciekającemu pojazdowi udało się zajechać drogę przez drugi z radiowozów, który brał udział w akcji. Już po chwili kierujący Mercedesem został wyciągnięty z auta i zaaresztowany. Całej sytuacji przyglądała się kilku przechodniów oraz kierowców, którzy akurat znajdowali się na ul. Poznańskiej. Po chwili pojazdy zjechały na teren szpitala, gdzie prowadzono dalsze działania.

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć - samochód, którym poruszał się zatrzymany, prawdopodobnie był kradziony.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Ostatnio dodane

GPS