wtorek, 16 maja 2017 17:38

Egzotyczni goście w Prymusie

  ZPS
Egzotyczni goście w Prymusie zdjęcie nadesłane

Przyjazdy gości z całego świata to już standard w Językowej Szkole Podstawowej i Przedszkolu Prymus.

Tym razem uczniowie mieli doskonałą okazję na komunikację w języku angielskim z Emily z Kanady i Jun z Chin. Te dwie przesympatyczne studentki ekonomii i finansów spędziły cały tydzień z uczniami przygotowując różne projekty kulturowe. Rozmowy nie miały końca a Prymusi po raz kolejny zaprezentowali wysokie umiejętności językowe. - Uczniowie w szkole bardzo dobrze potrafią komunikować się w języku angielskim. Nie spodziewałam się, że będą zadawać tak wiele pytań, opowiadać legendy i rożne bajki. Dużo dowiedziałyśmy się o Gnieźnie i Polsce - mówi Emily z Kanady. 

Na zakończenie pobytu Prymusi przygotowali specjalne podsumowanie tygodnia podczas którego. nauczyli gości krakowiaka a także przedstawiali występ w języku angielskim pt: "Czerwony Kapturek". T nie pierwszy razy, że uczniowie w Prymusie goszczą przedstawicieli innych krajów z całego świata. Do tej pory odwiedzili ich między innymi przybysze z Indii, Brazylii, Meksyku, Tajwanu, Australii, Azerbejdżanu, Włoch oraz wielu innych krajów. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Ostatnio dodane

GPS