czwartek, 18 maja 2017 07:31

Pożar kampera na drodze

 
Pożar kampera na drodze źródło: OSP Witkowo

W środowy wieczór na drodze pomiędzy Skorzęcinem na Rybakówką doszło do pożaru samochodu typu kamper.

Zdarzenie miało miejsce 17 maja 2017 chwilę po godzinie 21:00, kiedy to wpłynęła informacja o tym iż na wspomnianej drodze wybuchł pożar w samochodzie turystycznym. Na miejsce skierowano natychmiast zastępy z Witkowa oraz Skorzęcina.

Po dojeździe strażaków na miejsce zastano kampera na pleszewskich numerach rejestracyjnych, objętego w całości ogniem. Podróżujący pojazdem zdążyli go wcześniej opuścić i nie wymagali pomocy medycznej. Po rozpoznaniu stwierdzono brak obecności zagrożenia ze strony butli z gazem. Pojazd został wkrótce po tym ugaszony. Na miejscu zdarzenia obecna była także policja.

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

GPS