poniedziałek, 29 maja 2017 07:20

Oddaj krew i przekaż czekolady do domu dziecka

 
Oddaj krew i przekaż czekolady do domu dziecka zdjęcie nadesłane

Po raz piąty zapraszamy do udziału w akcji krwiodawstwa, która odbywać się będzie w tym tygodniu. Każdy może przekazać otrzymany „słodki” ekwiwalent do domu dziecka.

W nadchodzącym tygodniu, w dniach 29 maja-2 czerwca, stowarzyszenie Gnieźnieńscy Patrioci organizuje V Akcję Krwiodawstwa pod hasłem „Oddaj krew – uratuj życie”. Kolejna odsłona tej akcji trwa pięć dni. Codziennie w godzinach od 7:30 do 11:00 można zgłaszać się do punktu krwiodawstwa przy ul. św. Jana 9 (budynek B, wejście od ul. Rybnej), gdzie po zarejestrowaniu i pobraniu krwi, każdy otrzymuje w zamian słodycze. Zachęcamy do wrzucania otrzymanych czekolad do specjalnie wyznaczonego kartonu, którego zawartość po zakończeniu akcji tradycyjnie zostanie przekazana do Domu Dziecka w Gnieźnie.

Przypominamy także, że mężczyźni mogą oddawać krew co osiem tygodni, a kobiety co dwanaście, natomiast za oddanie krwi przysługuje dzień wolny od pracy.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/298460473913303

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane