środa, 14 czerwca 2017 06:50

Zaprojektowali swoją kartę SKO i wygrali nagrody

  mnopr
Zaprojektowali swoją kartę SKO i wygrali nagrody zdjęcie nadesłane

Na przełomie maja i czerwca przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Gnieźnie uroczyście wręczyli nagrody dzieciom ze Szkół Podstawowych z Karniszewa, Kłecka, Łagiewnik Kościelnych, Łopienna, Mieleszyna i Mieściska w konkursie „Zaprojektuj swoją kartę”.

Nagrody, w postaci gier edukacyjnych dla laureatów I, II i III miejsca w dwóch kategoriach wiekowych, zostały przekazane podczas zorganizowanych okolicznościowych apeli przez reprezentanta Zarządu Banku, Dyrektora miejscowego Oddziału Banku oraz pracownika marketingu, pełniącego funkcję opiekuna SKO. Ponadto wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie - łącznie 164 osoby - otrzymały kolorowe dyplomy oraz słodkie upominki. 

Przypomnijmy, że konkurs trwał od 20 marca do 7 kwietnia br. i poprzedzony był krótką pogadanką nt. „Gotówka czy karta?” moderowaną przez pracownika Banku Spółdzielczego w Gnieźnie. Podczas tej krótkiej lekcji bankowości, dzieci bardzo trafnie wskazywały na elementy jak zbudowana jest karta płatnicza oraz na korzyści z posługiwania się na co dzień tym środkiem płatności. W ten sposób dzieci płynnie wchodziły w temat konkursu: „Zaprojektuj swoją kartę”. Przedmiotem konkursu było zaprojektowanie i wykonanie w dowolnej technice wizerunku swojej własnej, pierwszej karty płatniczej na przygotowanym przez Bank szablonie. Na wykonanie pracy dzieci miały czas 60 minut. Zapraszamy do uczestniczenia w kolejnych akcjach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane