sobota, 17 czerwca 2017 15:30

Zderzenie z Trabantem

 
Zderzenie z Trabantem źródło: OSP Kiszkowo

W sobotnie przedpołudnie w Kiszkowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została przewieziona do szpitala na badania.

Do zdarzenia doszło 17 czerwca około godziny 11:00 na skrzyżowaniu ulicy Pobiedziskiej i Kościelnej. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem osobowym marki Citroen, jadąc od strony kościoła, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki Trabant, jadącemu w kierunku Pobiedzisk. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. 

Do zdarzenia przybyło zadysponowane OSP Kiszkowo, które zabezpieczyło miejsce wypadku oraz uszkodzone pojazdy. Obecna na miejscu załoga karetki pogotowia zadecydowała o przewiezieniu kierującego Trabantem do szpitala w Gnieźnie na dalsze badania. Dokładne przyczyny zdarzenia ustali Policja.

źródło: OSP Kiszkowo

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Emila niedziela, 18 czerwca 2017 16:42 napisane przez Emila

  To już po tym Trabancie...............

 • Link do komentarza mydelniczka sobota, 17 czerwca 2017 22:22 napisane przez mydelniczka

  szkoda trabiego :(

 • Link do komentarza sabu sobota, 17 czerwca 2017 21:45 napisane przez sabu

  @shredder poczytaj o czymś takim jak strefa zgniotu. W współczesnych samochodach przy zderzeniu nie chodzi o to żeby samochód przetrwał tylko żeby pasażerowie przetrwali. Dlatego przód samochodu bierze wszystko na siebie. Mogę się założyć że ten kto siedział w nowym samochodzie wyszedł z tego lepiej niż ten z trabanta.

 • Link do komentarza Shredder sobota, 17 czerwca 2017 15:59 napisane przez Shredder

  Trabantem jeszcze dałoby się jechać, ale ten zabojad to porażka...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS