poniedziałek, 19 czerwca 2017 14:28

Naczelnik drogówki zatrzymał pijanego kierowcę

 

W piątkowe popołudnie naczelnik gnieźnieńskiej drogówki nadkom. Karol Sekula, w trakcie nadzoru przebiegu służby funkcjonariuszy, zatrzymał nietrzeźwego kierowcę.

Do zdarzenia doszło 16 czerwca br. przed godziną 19:00 w Gnieźnie. Naczelnik gnieźnieńskiej drogówki nadkom. Karol Sekula tego dnia nadzorował służbę policjantów pracujących na miejscu i w terenie, poruszając się oznakowanym radiowozem. Na ul. Tumskiej zauważył samochód marki Renault Megane, którego kierujący popełnił wykroczenie drogowe, na co naczelnik od razu zareagował i zatrzymał auto do kontroli drogowej.

W trakcie rozmowy z kierującym, od - jak się okazało później 45-letniego mieszkańca Gniezna - wyczuł alkohol. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, a w jego organizmie było 1,3 promila alkoholu. 45-latek stracił prawo jazdy.

Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości gnieźnianin odpowie przed sądem. Za jazdę w samochodem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.gniezno.policja.gov.pl

8 komentarzy

 • Link do komentarza jocob czwartek, 22 czerwca 2017 09:25 napisane przez jocob

  Sensacja ! Żenua ! Policjant będący na służbie zatrzymał nietrzeźwego !
  Ten policjant sam powinien się uderzyć w pierś i zacząć myśleć , że swoją brawurową jazdą na osiedlowych drogach stwarza zagrożenie dla innych .

 • Link do komentarza nauczyciel poniedziałek, 19 czerwca 2017 23:25 napisane przez nauczyciel

  Odpowiedzialna i skuteczna Policja = Bezpieczne Gniezno!!! To budujące, że zmiana stanowiska funkcjonariuszy publicznych w tym Naczelników Policji nie zmienia podejścia tychże funkcjonariuszy - do zwykłych, rutynowych czynności związanych z zatrzymaniem i kontrolą prowadzącego pojazd... Dla Pana Naczelnika punkty za czujność ;)

 • Link do komentarza miejscowy poniedziałek, 19 czerwca 2017 23:17 napisane przez miejscowy

  A ja uważam, ze bardzo dobrze, że ukazują się takie artykuły o policjantach. Nareszcie w społeczeństwie zacznie panować inna opinia o tych stróżach prawa, a te niedobitki, które zachowują się niegodnie powinny być już dawno ze służby wydalone, bo tylko przynoszą wstyd.

 • Link do komentarza Redakcja Gniezno24.com poniedziałek, 19 czerwca 2017 22:04 napisane przez Redakcja Gniezno24.com

  Policja sama umieściła taki artykuł na swojej stronie, a przy tym uznaliśmy iż warto go upowszechnić, co spotkało się z pozytywnym odzewem chociażby na Facebooku, gdzie post otrzymał sporo polubień. Skoro nikt nie wyraził swojej negatywnej opinii na ten temat pod własnym imieniem i nazwiskiem, a jedynie stosują to anonimy występujące pod nickiem, to świadczy jedynie o nich samych.

 • Link do komentarza czytelnik poniedziałek, 19 czerwca 2017 20:53 napisane przez czytelnik

  Pan Karol taki fajny człowiek, a takim artykułem go ośmieszacie, a co miał zrobić jako policjant w trakcie nadzorowania czynności widząc nietrzeżwego kierowcę ....dzwonić po pomoc do Straży Miejskiej

 • Link do komentarza taktak poniedziałek, 19 czerwca 2017 18:51 napisane przez taktak

  brawo!!!

 • Link do komentarza Redakcja Gniezno24.com poniedziałek, 19 czerwca 2017 17:48 napisane przez Redakcja Gniezno24.com

  Chyba o to, że mimo iż się jest naczelnikiem i ma inne obowiązki, to nadal się wie o co w tej służbie kaman.

 • Link do komentarza Błażej poniedziałek, 19 czerwca 2017 16:59 napisane przez Błażej

  Przecież był na służbie wiec o co kaman ??

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS