poniedziałek, 19 czerwca 2017 21:45

Sukces uczniów szkoły w Zdziechowie

  mn
Sukces uczniów szkoły w Zdziechowie zdjęcie nadesłane

Kilkoro uczniów z ZS-G w Zdziechowie, odniosło duży sukces w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" dla edukacji wczesnoszkolnej.

Konkurs ten polegał na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego testu zróżnicowanego w zależności od klasy, a jego treść była dostosowana do obowiązującej podstawy programowej i uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. W całym kraju uczestniczyło aż 4282 uczniów z klas II i 4183 z III. Uczniowie ze Zdziechowy wypadli bardzo dobrze, ponieważ aż 8 dzieci zostało laureatami tego konkursu. Dodatkowo ogromny sukces odniosły dwie uczennice z kl. II b: Emilia Ciesielska, która zajęła II miejsce i Sylwia Staszewska – III miejsce, w skali kraju. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Uczniów z klasy II b do konkursu przygotowała p. Iwona Zbyszewska, a z klasy III c - p. Justyna Kwiatkowska.

Laureaci:

Kl. II b

Emilia Ciesielska – miejsce 2,

Sylwia Staszewska – miejsce 3,

Natalia Berlik – miejsce 6,

Amelia Stachowiak – miejsce 13.

Kl. III c

Tomasz Szarzyński – 6 miejsce,

Magdalena Pietrzak – 7 miejsce,

Miłosz Serocki – 9 miejsce,

Sebastian Dąbrowski – 11 miejsce.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS