czwartek, 29 czerwca 2017 13:27

Rusza weekendowa bezpłatna komunikacja MPK

 
Rusza weekendowa bezpłatna komunikacja MPK archiwum redakcji

Przez wszystkie soboty i niedziele w lipcu i sierpniu, autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji będą wozić pasażerów za darmo.

Jest to kontynuacja ubiegłorocznej akcji, która także była prowadzona w wakacyjne weekendy. W związku z różnymi wydarzeniami, odbywającymi się głównie w centrum miasta, a także chęcią zaproponowania zamiany samochodu na komunikację publiczną, w każdą sobotę i niedzielę od 1 lipca do 31 sierpnia autobusy MPK będą wozić pasażerów bezpłatnie.

Wszystkie kursy w te dni (w sumie dziewięć weekendów) odbywać się będą według harmonogramu zamieszczonego na rozkładach jazdy.

Darmowe przejazdy nie obejmują autobusu nr 32 jeżdżącego do Skorzęcina.

5 komentarzy

 • Link do komentarza FanTomas50 wtorek, 04 lipca 2017 15:09 napisane przez FanTomas50

  "NIKT" Niby z czym mam się ogarnąć.... Mam dość żuli i smrodu w MPK.... a może jesteś żulkiem i się obraziłeś.... A nie to jednak NIKT

 • Link do komentarza Gnieżnianka sobota, 01 lipca 2017 14:50 napisane przez Gnieżnianka

  Jakbym dostała 250 tys zł to moge wszystkich wozic moim autem.....

 • Link do komentarza Nikt czwartek, 29 czerwca 2017 19:06 napisane przez Nikt

  Do FanTonas50 - człowieku, weź się ogarnij :-/

 • Link do komentarza EagleEye czwartek, 29 czerwca 2017 16:46 napisane przez EagleEye

  Przecież tu nie ma nic za darmo bo po wakacjach jak rok temu MPK wystawi "rachunek" UM. W zeszłym roku było to bodaj 250 tys. zł za tą przyjemność "za darmo" ☺

 • Link do komentarza FanTomas50 czwartek, 29 czerwca 2017 15:21 napisane przez FanTomas50

  Znów wszystkie śmierdzi elementy. i__żele będą jeździć na wycieczki...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane