czwartek, 13 lipca 2017 22:12

Dachowanie samochodu w rowie

 

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w czwartkowy wieczór na drodze powiatowej, tuż za miejscowością Mączniki. W jego wyniku trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło 13 lipca po godzinie 20:30 na drodze prowadzącej z Mącznik w kierunku Mieleszyna, około sto metrów za tablicą pierwszej z miejscowości. Kierujący pojazdem prawdopodobnie nie opanował samochodu i ten wypadł z drogi, w wyniku czego zatrzymał się w rowie na dachu.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy PSP Gniezno oraz OSP Zdziechowa, a także dwa zespoły ratownictwa medycznego, które udzieliły pomocy trzem osobom poszkodowanym. Decyzją ratowników wszyscy zostali zabrani do szpitala w Gnieźnie na dalsze badania. W tym czasie strażacy zabezpieczyli pojazd i drogę, którą po przeprowadzeniu działań (i czasowym jej zablokowaniu) otwarto dla ruchu wahadłowego. Dokładne przyczyny zdarzenia ustali Policja.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza gracz czwartek, 13 lipca 2017 22:56 napisane przez gracz

    ludzie jeżdżą byle czym, byle szybko i tak to potem wygląda! LUDZIE ŻYCIA TAK NIE DOGONICIE, TYLKO JE STRACICIE!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS