poniedziałek, 17 lipca 2017 10:12

Wandal zdemolował wejście do biura poselskiego

 
Wandal zdemolował wejście do biura poselskiego fot. Rafał Wichniewicz

W niedzielny ranek nieznany sprawca dokonał zniszczenia drzwi wejściowych, prowadzących do budynku, w którym znajduje się biuro poselskie Krzysztofa Ostrowskiego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 16 lipca, krótko po godzinie 5:00 rano. Nieznany na chwilę obecną młody mężczyzna, samotnie przechodząc pasażem prowadzącym pomiędzy ul. Grzybowo a ul. Franciszkańską, podszedł bezpośrednio do drzwi wejściowych prowadzących do budynku, w którym mieści się m.in. biuro poselskie i z całej siły zbił łokciem szybę. Po tym oddalił się z miejsca zdarzenia. 

O zdarzeniu została już poinformowana policja, która zabezpieczyła m.in. nagrania z kilku kamer monitoringu znajdującego się przy budynku, na których ujęte zostało całe zdarzenie oraz sam sprawca. Na razie nie jest znany motyw działania wandala.

25 komentarzy

 • Link do komentarza mieszkaniec środa, 13 grudnia 2017 09:53 napisane przez mieszkaniec

  Do Ja_Jestem - I co, drogi czytelniku? Cytat z twojego komentarza:" Uważam, że raczej należy się obawiać większej eskalacja takich wydarzeń, związana z nadchodzącymi wyborami do samorządów. Wtedy rzeczywiście...... może to mieć podłoże polityczne.". W związku z tym to, co sie dzieje w Warszawie, Szczecinie i innych miastach z niszczeniem biur poelskich PiSu nie ma zatem podloża politycznego? Sam to napisałeś!

 • Link do komentarza Ja_Jestem środa, 19 lipca 2017 19:03 napisane przez Ja_Jestem

  @:przyjaciel:
  ***************
  ...napisałeś jakieś idiotyzmy, absolutnie nie odnosząc się do tematu. Jak masz zamiar brać udział w ww dyskusji , to pisz na temat, a ostrzegać - owszem..... możesz , swojego członka rodziny - mnie nie musisz, bo i tak nic to nie zmieni, zwłaszcza do t/z "lepszej zmiany" w której akurat Ty, masz najmniej do powiedzenia.. Tak więc, nie zachowuj się jak "lider "lepszej zmiany" JK....

 • Link do komentarza przyjaciel środa, 19 lipca 2017 09:20 napisane przez przyjaciel

  Ja_-Jestem to gnieźnieńska alfa i omega, taki bożek dla siebie. Ale ten się śmieje,j kto się śmieje ostatni, komentatorze! I żeby nie było,żeśmy Cię nie ostrzegali.

 • Link do komentarza Ja_Jestem środa, 19 lipca 2017 08:07 napisane przez Ja_Jestem

  @:Kumotr:
  **************
  Nie sądzę, aby to był wandalizm na tle czysto politycznym, jaką uprawia "lepsza zmiana". Zwykły chuligański wybryk. Uważam, że raczej należy się obawiać większej eskalacja takich wydarzeń, związana z nadchodzącymi wyborami do samorządów. Wtedy rzeczywiście...... może to mieć podłoże polityczne.

 • Link do komentarza analityk środa, 19 lipca 2017 00:51 napisane przez analityk

  @kumotr ha ha ha jaki poseł taki atak. Maska opadła. Nazywanie przez posła prezesa innych zdradzieckimi mordami i kanaliami pokazuje prawdziwy cel jego. Zemsta na Polsce. Za wszystko co go spotkało. Jego świta dla profitów i pieniążków zrobi wszystko. Każdy uczciwy poseł po takich występach prezesa odszedłby z partii. Szkoda Polski tylko.

 • Link do komentarza Kumotr wtorek, 18 lipca 2017 22:52 napisane przez Kumotr

  Akurat wybrał okno posla Ostrowskiego?
  Przypadek? Nie przypuszczam. W Gnieźnie jest dużo zmanipulowanych mętów społecznych. Takie różne Nowoczesne. PO tez ma dużo grzeszków. A k. Ostrowski zmienia w Sejmie politykę
  na lepsze dla Polaków. Wiec trzeba mu utemperować nosa.Stad ten atak.

 • Link do komentarza abc wtorek, 18 lipca 2017 13:07 napisane przez abc

  @ Zenas. Człowiek który ma 100% racji to musi być mesjasz jakiś. A przyznawanie komukolwiek 100 % racji jest przejawem braku umiejętności logicznego myślenia. Ale to nic takiego. W każdym społeczeństwie jest grupa ludzi, która musi być prowadzona za rączkę. Od tego jaka ta grupa jest duża zaležą losy narodów. Jak chodzi o język spod budki z piwem. No cóż niektórzy nie osiągają takiego poziomu intelektu żeby rozumieć ironię, figury retoryczne takie jak na przykład onomatopeje. Ale to też nic takiego. Społeczeństwo jest silne swą różnorodnowcią. A dobre piwo. Czemu nie. Można wypić. Byle nie przesadzić jak tytułowy wandal. Co do rozumienia tekstu ustawy zasadniczej. Z całym szacunkiem ale instytucje które wymieniłem w swoim poprzednim wpisie mają w składzie tak wybitnych profesorow i społeczników że żaden z dyskutantów tego forum nie jest im godny czyścić rzemyka u sandałów. Co najwyżej mogą wyrazić jakąś tam opinię.
  @ wyborca proszę się nie martwić o mój stan wiedzy i rozumu. Pańskie inwektywy są dla mnie zaszczytem. Hm... Proszę przeczytać jeszcze raz mój poprzedni wpis i pokazać, w którym miejscu odnoszę się do przepisów nowej ustawy. Oj.. Chyba komuś innemu pomyliły się fora i treści na nich prezentowane. A jasny umysł to umysł otwarty a nie zafiksowany na jeden mesjański obraz rzeczywistości. Średniowiecze już drogi wyborco raczej nie wróci
  @ antykod. Jak brakuje argumentów zaczynacie sięgać do członków rodziny. Bardzo ciekawe podejecie. Prokurator Piotrowicz mógł się zmienić ale córka ojca lub wnuczka dziadka to już nie.

 • Link do komentarza Ja_Jestem wtorek, 18 lipca 2017 11:53 napisane przez Ja_Jestem

  @:qqqq:
  ...i też pewnie będą kwiczeć.

  @:abc:
  ...dokładnie, prawnik wiedziałby, jak napisać aby nie urazić kogoś......... kto napisał prawdę. Z niego taki prawnik........ jak z ko***j d**y trąba.

 • Link do komentarza Tragedia wtorek, 18 lipca 2017 10:49 napisane przez Tragedia

  Język prawnika pisowca jest taki jak wszystkich z PiS....... Ich obroną jest atak.

 • Link do komentarza antyKOD wtorek, 18 lipca 2017 10:18 napisane przez antyKOD

  Zgoda, nas możecie nazywać pisiorkami. Nawet nie najgorzej to brzmi. Ale wy jesteście po stronie takich Stalińskich, którzy _Dorota, niejaka aktorka podobno darła się na cały głos u KODziarzy. A jej tatuś został w 1967 r. mianowany na profesora, mimo że... nigdy nie zrobił doktoratu (sic!). Ponadto, z Wikipedii możemy dowiedzieć się, że "za jego kadencji rektorskiej znacznie rozszerzono zakres współpracy międzynarodowej z Leningradzkim Instytutem Budowy Okrętów, Instytutem Elektrotechnicznym i Politechniką Leningradzką". Wydawałoby się, że to charakterystyczny dla Polski Ludowej proceder - wszak "nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera". I Wy przeciwnicy "pisorków" wywodzicie się z tych samych kręgów!

 • Link do komentarza wyborca wtorek, 18 lipca 2017 10:06 napisane przez wyborca

  abc - opanował sztukę przepisywania z innych portali. Sam niestety nie ma na tyle wiedzy i rozumu, by zrozumiawszy prosty w zasadzie przekaz nowej ustawy nad nią dyskutować. No cóż, to przykład czytelnika obrazkowego. gdzieś tam coś zobaczy i cieszy się, ze posiadł wiedzę. Żadną mości komentatorze, żadną. Żeby cokolwiek zrozumieć trzeba mieć jasny umysł, otwarte oczy no i przede wszystkim kochać ojczyznę.

 • Link do komentarza Zenas wtorek, 18 lipca 2017 09:44 napisane przez Zenas

  @abc - popieram "prawnika" i twierdzę, że ma 100 % racji. I wcale nie używa wyzwisk. Zresztą jak widać to "abc" jest bywalcem spod budki z piwem, skoro powołuje się na taki słownik. A wy wszyscy mądrzy i nagle jaśnie oświeceni obroncy tej patologii wymiaru sprawiedliwości obudźcie się. Najpierw weźcie w rękę konstytucje, chociaż sądząc po waszych komentarzach i wypowiedziach medialnych waszych towarzyszy z kodziarskich marszów, to wątpić należy, czy zrozumiecie nawet te najbardziej proste przepisy. I nestety, "wielcy prawnicy" w tym jakieś "autorytety" również powinni przejść kurs czytania z logicznym zrozumieniem. Jak bardzo potrzebne są zmiany to widać po wypowiedziach tych wszystkich, którzy uwaźaja się za kastę ludzi niedotykalskich.

 • Link do komentarza maggi wtorek, 18 lipca 2017 06:27 napisane przez maggi

  Piskorki czas Was mija...Młody pewno i Dolatę odwiedzi-choć ten i tak jest już jest spalony jako poseł za propozycję paliwowa, którą Jaruś wywalił w kosmos. A tak chciał się podlizać Warszawce.

 • Link do komentarza Nikt wtorek, 18 lipca 2017 01:31 napisane przez Nikt

  Brawo abc. Podpisuję się pod tym co napisałeś, świetnie to ująłeś.

 • Link do komentarza Redatkor wtorek, 18 lipca 2017 00:24 napisane przez Redatkor

  Pewnie myślał że to Dolaty

 • Link do komentarza abc poniedziałek, 17 lipca 2017 23:10 napisane przez abc

  @prawnik jakbyś był prawnikiem to byś nie używał wyzwisk i sformułowań spod budki z piwem. Jeżeli to jest poziom dobrej zmiany to no no. Że złamano konstytucję w wielu miejscach orzeczono w dwóch wyrokach trybunału konstytucyjnego, opiniach Komisji Weneckiej, mówią o tym uchwały zgromadzeń sądów powszechnych i administracyjnych, uchwały Naczelnej Rady Adwokackiej, samorządu radców prawnych, uchwały wydziałów prawa najstarszych i najlepszych polskich uniwersytetów, opinie OWBE, ONZ, Rady Europy, Parlamentu Europejskiego, Amnesty International, wielu innych organizacji pozarządowych. Wszyscy oni nie rozumieją mesjasza naszych czasów, który demoluje može nie idealny, może z wieloma wadami ale jednak rozwój Naszej Polski. Ale dla przesiąkniętych ideologią i zaślepionych brakiem innych rozwiąnań niż to co powie mesjasz to mało, że inaczej uważa cały cywilizowany świat.
  Jak w domu zepsuje Wam się kran to podpalacie tan dom?
  @ inni przedmówcy - zważywszy na czas dokonania tego incydentu nie przyszło Wam do głowy, że to po prostu sobotnia impreza i alkohol kierowały tym młodym człowiekiem. Przecież nie byłby aż tak niemądry żeby paradować pod okiem Wielkiego Brata.

 • Link do komentarza prawnik poniedziałek, 17 lipca 2017 22:24 napisane przez prawnik

  Do qqqq - Może przybliżysz swoje oszczerstwa pod adresem PiSu? W którym rozdziale konstytucji nastąpiło Przekroczenie? Jesteś za głupi, żeby rozumieć polską ustawę zasadniczą i pleciesz, jak z magla - trzy po trzy - język twój miele i miele.

 • Link do komentarza szyderca poniedziałek, 17 lipca 2017 21:37 napisane przez szyderca

  A może to nie była cała siła?

 • Link do komentarza melchior poniedziałek, 17 lipca 2017 15:59 napisane przez melchior

  a ja myślę, że to ktoś od Dolaty i T arczyńskiej

 • Link do komentarza Beatka M. poniedziałek, 17 lipca 2017 15:16 napisane przez Beatka M.

  "To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale też ich rozumiem."

startpoprz.12nast.koniec

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS