niedziela, 13 sierpnia 2017 11:46

Wydawanie drewna z powalonych drzew na cmentarzach

 
Wydawanie drewna z powalonych drzew na cmentarzach fot. Rafał Wichniewicz

W poniedziałkowe południe z terenu dwóch gnieźnieńskich cmentarzy, rozpocznie się wydawanie drewna, pozyskanego z powalonych przez nawałnicę drzew.

Jak poinformował nas zarządca cmentarza św. Krzyża oraz cmentarza przy ul. Witkowskiej (część należąca do parafii p.w. św. Wawrzyńca!), w poniedziałek 14 sierpnia od godziny 12:00 będzie można pozyskać drewno z drzew powalonych przez piątkową wichurę z obu nekropolii.

Jednocześnie, jak udało się nam dowiedzieć, na ww. dwóch cmentarzach, które podlegają temu samemu zarządcy, sprawy związane ze zniszczeniami nagrobków będą dopiero przyjmowane najwcześniej od poniedziałku 21 sierpnia w biurze przy ul. św. Michała 2. Do tego czasu planowane jest sporządzenie odpowiedniej dokumentacji i uporządkowanie terenu nekropolii.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane