poniedziałek, 21 sierpnia 2017 13:04

Pierwsze spotkanie psich sympatyków za nami

 
Pierwsze spotkanie psich sympatyków za nami zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę 19 sierpnia na wybiegu dla psów przy ul. Spokojnej spotkało się kilkadziesięciu mieszkańców ze swoimi czworonogami.

Była to okazja nie tylko do wymiany doświadczeń nt. własnych zwierzaków, ale dla nich samych niewątpliwie był to czas na hasanie w pełnej swobodzie i w nowym towarzystwie.

Organizatorami spotkania byli państwo Paulina i Błażej Sawikowscy oraz Maciej Staszewski - pomysłodawcy powstania wybiegu przy ul. Spokojnej. Do udziału zaprosili nie tylko sympatyków psów, ale także Joannę Stojecką z Fundacji Przyjaciele Zwierząt, z którą wspólnie pilnowali bezpieczeństwa przy wprowadzaniu psów oraz eliminacji niepożądanych zachowań u czworonogów.

W sumie, przez całe sobotnie popołudnie na wybieg przybyło około stu psów z właścicielami, co należy odczytywać jako swojego rodzaju sukces inicjatywy, zwłaszcza iż całość odbyła się bezproblemowo. Wśród uczestników spotkania był także żużlowiec Mirosław Jabłoński, który pojawił się z rodziną oraz swoimi dwoma psami.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane