poniedziałek, 04 września 2017 08:16

Śmiertelne potrącenie na drodze

 
Śmiertelne potrącenie na drodze archiwum redakcji

W niedzielny, późny wieczór na drodze niedaleko Niechanowa doszło do tragicznego wypadku - kierująca samochodem osobowym potrąciła śmiertelnie mężczyznę, który szedł po drodze.

Do zdarzenia doszło 3 września przed godziną 22:00, w trakcie kończących się w Niechanowie dożynek gminnych. Jak wynika z ustaleń Policji, kierująca samochodem marki Ford Focus, 49-letnia mieszkanka gminy Witkowo, jadąc od strony Arcugowa w kierunku Niechanowa, potrąciła młodego mężczyznę, idącego lewą stroną jezdni w kierunku Arcugowa. 30-letni mieszkaniec gminy Niechanowo, poruszał się lewą stroną jezdni bez wymaganych przepisami odblasków.

W wyniku potrącenia, mężczyzna odniósł poważne obrażenia, a jako pierwsi na miejsce przybyli ratownicy z OSP Niechanowo, którzy podjęli akcję ratunkową. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego z Witkowa, kontynuowano reanimację, jednak ostatecznie po około 20 minutach próby przywrócenia funkcji życiowych, przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon 30-latka.

Na polecenie prokuratora samochód zabezpieczono na parkingu policyjnym, a ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań w Zakładzie Medycyny Sądowej. Kierującej Fordem zatrzymano prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Kinia poniedziałek, 04 września 2017 23:43 napisane przez Kinia

    Ten chłopak chodzil tyle lat ta droga moim zdaniem to wina gminy ze nie ma tam ani chodnika ani żadnej lampy nie jechał samochodem szedł do domu.to był dobry człowiek i przez nieuwagę kierowcy zginął miał tylko 30 lat mógł żyć.

  • Link do komentarza adamihor poniedziałek, 04 września 2017 18:51 napisane przez adamihor

    Można zauważyć że na ulicy Parkowej nie działało oświetlenie
    Mogło to mieć wpływ na widoczność jeśli auto jechało do Niechanowa?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane