wtorek, 05 września 2017 16:14

Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku

 
Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku archiwum redakcji

Policjanci proszą o pilny kontakt świadków wypadku drogowego, do którego doszło pod koniec lipca na ul. Pustachowskiej w Gnieźnie.

Przypomnijmy iż zdarzenie miało miejsce w piątek, 28 lipca 2017 po godzinie 9:00. Jak wynika z ustaleń policji, doszło tam do zderzenia samochodu osobowego marki Ford Fiesta jadącego z kierunku ulicy Skalnej w kierunku ulicy Półwiejskiej z samochodem Opel Corsa, jadącym z przeciwnego kierunku. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła 71-letnia pasażerka pierwszego pojazdu.

Świadkowie powyższego zdarzenia, w szczególności kierujący pojazdem Volkswagen Caddy jadący ulicą Pustachowską, proszeni są o pilny kontakt z prowadzącą postępowanie pod numerem telefonu 61 426-02-77 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie przy ul. Jana Pawła II 2, budynek A, pokój 213.

źródło: www.gniezno.policja.gov.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane