poniedziałek, 11 września 2017 15:48

Zderzenie z drzewem koło Kiszkowa

 
Zderzenie z drzewem koło Kiszkowa źródło: OSP Kiszkowo

W poniedziałkowe przedpołudnie, pomiędzy Kiszkowem a Węgorzewem, doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 11 września, krótko przed godziną 11:30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem ciężarowym Mercedes – Benz, 20-letni mieszkaniec gminy Tarnowo Podgórne na łuku drogi w lewo nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze uderzając w przydrożne drzewo, po czym przemieścił się na lewe pobocze gdzie doszło do wywrócenia pojazdu.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechał wezwane służby. OSP Kiszkowo wraz z JRG z Gniezna, zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Zespół ratownictwa medycznego zajął się poszkodowanym kierowcą, który opuścił samochód o własnych siłach. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

Dokładne przyczyny zdarzenia zostaną ustalone przez Policję. Droga na tym odcinku była zablokowana przez cały czas prowadzenia działań.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane