wtorek, 12 września 2017 10:36

Gęsty dym w hali przy ul. Fabrycznej

 
Gęsty dym w hali przy ul. Fabrycznej kadr z filmu

We wtorkowe przedpołudnie z budynku jednego z zakładów pracy przy ul. Fabrycznej zaczął wydobywać się dym. Na miejsce skierowano kilka zastępów straży.

Do zdarzenia doszło około 9:45 na terenie hali jednego z zakładów. Pożar pojawił się we wnętrzach budynku, znajdującego się w głębi firmy. Na miejsce zdarzenia przyjechało kilka zastępów straży pożarnej. Po dotarciu do budynku okazało się iż nie ma żadnego zagrożenia, a dym spowodowany był cofnięciem się spalin z komina do pieca, skąd wydobył się do pomieszczeń. Działania straży ograniczyły się jedynie do przewietrzenia wnętrz hali.

Zdjęcie i film od Czytelnika

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane