wtorek, 12 września 2017 11:10

Dachowanie w Owieczkach

 
Dachowanie w Owieczkach źródło: OSP Łubowo

We wtorkowy ranek, na drodze powiatowej, prowadzącej do szosy kiszkowskiej doszło do dachowania samochodu osobowego. 

Zdarzenie miało miejsce 12 września około godziny 8:20 na szosie prowadzącej z Łubowa do drogi wojewódzkiej Gniezno - Kiszkowo, tuż przed skrzyżowaniem z tą trasą w miejscowości Owieczki. Z nieoficjalnych informacji wynika iż kierujący samochodem marki Peugeot, jadąc od strony Łubowa, wypadł pojazdem z jezdni, a następnie doszło do dachowania na poboczu.

Na miejsce zdarzenia przyjechały zastępy straży z Gniezna oraz OSP Łubowo. Osoby podróżujące pojazdem zdołały go opuścić do tego czasu o własnych siłach, a przybyły zespół ratownictwa medycznego zbadał je na miejscu bez konieczności hospitalizacji. Strażacy zabezpieczyli uszkodzony pojazd oraz miejsce zdarzenia, prowadząc kierowanie wahadłowo ruchem.

źródło: OSP Łubowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane