środa, 13 września 2017 07:29

Utrudnienia na ul. Konikowo

 

W związku z trwającą przebudową ul. Konikowo na odcinku od ul. Lelewela do ul. Słowackiego, wprowadzony został objazd dla kierowców poruszających się od strony miasta w kierunku al. Reymonta.

Kilkanaście dni temu ruszyły prace związane z przebudową układu drogowego w rejonie tytułowej ulicy. Dotychczasowa jednokierunkowa ul. Konikowo (na odcinku od ul. Lelewela do ul. Słowackiego), ma zostać odsunięta od zabudowy i poszerzona do dwóch pasów jezdni. Umożliwi to dwukierunkowy przejazd kierującym z Arkuszewa do centrum miasta i z powrotem. Obecnie budowlańcy weszli na kolejny odcinek prac, przez co konieczne jest zamknięcie przejazdu.

Objazd dla kierowców, jadących ul. Konikowo od strony centrum w kierunku al. Reymonta, prowadzi przez ul. Libelta, Matejki i Słowackiego. Jadący w przeciwnym kierunku, którzy do tej pory korzystali z przejazdu ul. Cieszkowskiego, nadal mogą z niego korzystać.

Objazd dla kierowców jadących od strony centrum:

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza tutka środa, 13 września 2017 10:35 napisane przez tutka

    Gdzies tam czytałem że chybs tydzień, max 2 tygodnie.

  • Link do komentarza Hans środa, 13 września 2017 09:49 napisane przez Hans

    Ktoś wie kiedy mają się zakończyć prace?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane