piątek, 06 października 2017 14:02

Śmiertelny wypadek na terenie zakładu pracy

 
Śmiertelny wypadek na terenie zakładu pracy archiwum redakcji

W piątek, na terenie zakładu produkującego materiały izolacyjne, doszło do wypadku z udziałem jednego z pracowników. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło 6 października w godzinach rannych na terenie zakładu firmy Paroc, położonego przy ul. Gnieźnieńskiej w Trzemesznie.

Jak przekazała nam Iwona Zwierzchlewska, Szefowa ds. Zarządzania Marką i Komunikacją Grupy Paroc:W dniu 6 października 2017 r., w godzinach porannych, na jednej z hal produkcyjnych w zakładzie Paroc, jeden z pracowników firmy podwykonawczej spadł z dachu. Zespół ratowniczy składający się z pracowników Paroc udzielił poszkodowanemu natychmiastowej pierwszej pomocy. Na miejsce wypadku niezwłocznie wezwano pogotowie ratunkowe i poszkodowany​​ został w ciężkim stanie przewieziony do szpitala. Na miejsce wypadku przybyły również niezbędne wewnętrzne i zewnętrzne służby, w tym policja. Postępowanie wyjaśniające przyczyny wypadku jest w toku.​ Jesteśmy wstrząśnięci i zasmuceni faktem, że do takiego tragicznego zdarzenia doszło na terenie naszej firmy i dołożymy we współpracy ze stosownymi służbami wszelkich starań by wyjaśnić okoliczności tego wypadku.

Jak udało się nam dowiedzieć, mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala na skutek odniesionych obrażeń. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane