środa, 11 października 2017 13:59

Zapraszają mieszkańców centrum na dyskusję o smogu

  mn
Zapraszają mieszkańców centrum na dyskusję o smogu archiwum redakcji

Miasto Gniezno od września do listopada 2017 r. prowadzi kampanię edukacyjno-informacyjną pn.: „Od niskiej emisji do wysokiej świadomości”.

W ramach tej kampanii Rada Osiedla nr 1 Stare Miasto zaprasza mieszkańców Gniezna do udziału w otwartym spotkaniu, które odbędzie się w dniu 13 października 2017 r. (piątek) o godz. 16.30 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Łubieńskiego 11 w Gnieźnie. 

Podczas konferencji omówione zostaną szeroko między innymi tematy związane z 
● wpływem niskiej emisji na zdrowie człowieka, 
● stanem jakości powietrza na terenie Gniezna, 
● założeniami do uchwały antysmogowej, 
● poprawą efektywności energetycznej na rzecz walki z niską emisją.

W trakcie spotkania, doradcy energetyczni będą udzielali indywidualnych konsultacji dotyczących możliwości dofinansowania przedsięwzięć w zakresie ograniczenia niskiej emisji i poprawy efektywności energetycznej oraz inwestycji w obszarze efektywności energetycznej.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane