środa, 11 października 2017 16:04

Śmigłowiec LPR lądował przy ul. Strumykowej

 

W środowe popołudnie na terenie zielonym przy ul. Strumykowej wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala w Poznaniu został nim zabrany ranny mężczyzna.

W środę 11 października około godziny 14:35 na terenie pomiędzy ul. Strumykową a ul. Kostrzewskiego wylądował śmigłowiec LPR. Maszyna przyleciała po rannego mężczyznę, który został dowieziony na miejsce przez zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowany odniósł obrażenia w trakcie pracy, a z uwagi na jego stan, zadecydowano o szybkim przetransportowaniu do lecznicy w Poznaniu.

Na czas trwania działań na miejscu był obecny zastęp strażaków z gnieźnieńskiej jednostki - część z nich zabezpieczała teren lądowiska, a część pomagała także w przeniesieniu rannego do śmigłowca.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Kibic czwartek, 12 października 2017 06:55 napisane przez Kibic

    Użytkownik -chyba pomyliłeś artykuły

  • Link do komentarza Uzytkownik środa, 11 października 2017 21:53 napisane przez Uzytkownik

    Na Żeromskiego stoi nie używany samochód chyba że 3 miesiące stoi.Przez niego nie ma miejsca dla moeszkańców

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane