piątek, 13 października 2017 07:29

Jesienne porządki w szafie? W Galerii Gniezno wymienisz ubrania na nagrody i pomożesz fundacji

  Artykuł sponsorowany
Jesienne porządki w szafie? W Galerii Gniezno wymienisz ubrania na nagrody i pomożesz fundacji zdjęcie nadesłane

Jesteście w trakcie przygotowań do nowego sezonu i część ubraniowych rzeczy wydaje się niepotrzebna? Świetnie się składa! W weekend 14-15 października będzie można przynieść odzież i wymienić ją na karty podarunkowe oraz torby ekologiczne.

Wszystko w ramach akcji „Ciuch lubi ruch” organizowanej przez Galerię Gniezno. Dodatkowo za zebranie 1000 kilogramów zbędnych ubrań centrum handlowe przekaże kwotę 1000 zł na rzecz fundacji – Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Amazonek. 

Potrójna radość

Każdy z nas ma na dnie szafy, mniej lub więcej ubrań, w których już nie chodzi. M.in. z tej okazji centrum handlowe organizuje akcję ,,Ciuch lubi ruch”. Korzyści uczestnictwa mogą być potrójne. Po pierwsze - oddanie niepotrzebnych ubrań, po drugie – wymiana na nagrody (m.in. karty podarunkowe o wartości 30 zł oraz torby ekologiczne), po trzecie – pomoc charytatywna. Cel jest bowiem szczytny. Za zebranie 1000 kilogramów zbędnych ubrań nasze centrum przekaże bon na rzecz Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Amazonek. Ponadto ubrania, które do nas trafią w ramach akcji zostaną poddane recyclingowi. Otrzymają zatem drugie życie. W ten sposób udało się połączyć dwa aspekty – wsparcie dla potrzebujących i ekologia – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Gniezno.

Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w akcji „Ciuch lubi ruch” wystarczy w dniach 14 - 15.10 zrobić zakupy za min. 50 zł w sklepach w Galerii Gniezno i zgłosić się z paragonem do hostessy w punkcie obsługi akcji. Ważna uwaga - można sumować paragony z galerii oraz hipermarketu (max 2 szt.), gdy co najmniej jeden pochodzi ze sklepów i punktów usługowych na galerii). Minimalnie należy oddać 3 kilogramy odzieży. Pamiętajcie, że liczba kart zakupowych i upominków jest ograniczona. Regulamin dostępny jest na stoisku obsługi akcji. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane