czwartek, 26 października 2017 13:23

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego odwołany ze stanowiska

 
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego odwołany ze stanowiska archiwum redakcji

Pełniący od ponad trzech lat funkcję PINB Adam Piechowicz, oddał się do dyspozycji Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego. Po zasięgnięciu opinii, został on odwołany ze swojego stanowiska.

Taka informacja dotarła do naszej redakcji w minioną środę. Zapytany o sprawę odwołania, wicestarosta Jerzy Berlik przyznał: - Nie są to powody, które wynikają z naszej strony, jako Starostwa Powiatowego. Są to sprawy, które wpłynęły z zewnątrz i z uwagi na dobra osobiste inspektora nie mogą być publicznie poruszane - mówił wicestarosta Jerzy Berlik.

Dopytany, z której strony wpłynął taki wniosek, wicestarosta odpowiedział: - My tylko zasięgaliśmy opinii, a decyzję o odwołaniu wydano ze strony Wielkopolskiego Inspektora Nadzoru Budowlanego. 

Mgr inż. Adam Piechowicz funkcję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego pełnił od lipca 2014 roku. Obecnie jego obowiązki przejmie mgr inż. Andrzej Rożek.

1 komentarz

  • Link do komentarza Stefan czwartek, 26 października 2017 14:57 napisane przez Stefan

    Od jakiegoś czasu na stronach WINB "wisiało" ogłoszenie o naborze na to stanowisko więc jakieś wielkie zaskoczenie to nie powinno być.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane