środa, 01 listopada 2017 23:15

Gnieźnieńskie cmentarze nocą - fotogaleria

 
Gnieźnieńskie cmentarze nocą - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Deszczowa aura, panująca we Wszystkich Świętych w godzinach wieczornych, niezbyt zachęcała do odwiedzania gnieźnieńskich cmentarzy. Dla tych, którzy w tym roku zrezygnowali ze spaceru, przygotowaliśmy krótką fotogalerię trzech rozświetlonych nekropolii.

2 komentarzy

  • Link do komentarza EagleEye czwartek, 02 listopada 2017 12:15 napisane przez EagleEye

    Piekne i profesjonalne zdjęcia.Nie bylem osobiście na cmentarzach w Pierwszej Stolicy Polski ale zdjecia oddaja wszystko tak jakby sie bylo na miejscu

  • Link do komentarza Seba czwartek, 02 listopada 2017 09:45 napisane przez Seba

    Piękne zdjęcia, Gniezno nigdy nie miało tak dobrze wykonanych fotografii tym więcej zrobionych w nocy i przy padającym deszczu. Dziękujemy za fotorelację!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane