poniedziałek, 13 listopada 2017 17:06

Ukradli w wakacje, wpadli jesienią

 
Ukradli w wakacje, wpadli jesienią archiwum redakcji

Policjanci z Ogniwa do spraw Wykroczeń rozwikłali sprawę kradzieży, do jakiej doszło kilka miesięcy temu w jednym z gnieźnieńskich sklepów.

Do zdarzenia doszło 3 sierpnia 2017 roku w jednym ze sklepów elektronicznych w Gnieźnie. Z ustaleń policjantów wynikało, że dwóch mężczyzn wraz z towarzyszącą im kobietą weszli do sklepu, a następnie ukradli głośnik marki JBL. Wartość skradzionego przedmiotu wyniosła 499,99 zł. Sam fakt kradzieży, jak i zachowania złodziei, uchwyciły sklepowe kamery, z których nagrania trafiły do gnieźnieńskich policjantów Ogniwa do spraw Wykroczeń.

W ostatnich dniach funkcjonariusze podczas czynności wyjaśniających ujawnili sprawców, którymi okazali się mieszkańcy powiatu gnieźnieńskiego w wieku od 20 do 25 lat. Podczas przesłuchania sprawcy przyznali się do popełnienia kradzieży. Niebawem za swój czyn złodziejskie trio odpowie przed sądem.

źródło: www.gniezno.policja.gov.pl

5 komentarzy

 • Link do komentarza Jam_Jest wtorek, 14 listopada 2017 14:10 napisane przez Jam_Jest

  @:Zyga:
  ***********
  Oczywiście że się nie martwię, ale z wpisu (kronika) tak właśnie można to odebrać, że w każdym sklepie ekspedientka, czy też ekspedient będą wiedzieć,że wchodzący do sklepu potencjalnie złodziej, to akurat Sidoroski, czy też Mamoń.

 • Link do komentarza Zyga wtorek, 14 listopada 2017 09:52 napisane przez Zyga

  Jam-jest: W Gnieźnie ludzie się znają, a takie "rodzynki" od razu będą wśród sprzedawców upowszechnieni. Ty się o to nie martw. Zresztą nie kradniesz, to nie twoj problem.

 • Link do komentarza Jam_Jest wtorek, 14 listopada 2017 08:29 napisane przez Jam_Jest

  :ad kronika:
  **************
  To jak zostaną podane nazwiska złodziei,do publicznej wiadomości to wchodząc do innego sklepu, złodziejaszki będą mieli napisane na czole, uwaga rąbnąłem głośnik w innym sklepie i jestem złodziejem, uważajcie na mnie?

 • Link do komentarza koala wtorek, 14 listopada 2017 08:07 napisane przez koala

  myślę, że jeżeli kradli w sklepie obstawionym kamerami, to musieli być tak głupi, jak gnieźnieńscy złodzieje alkoholowi. te elyty są dość dobrze znane dzielnicowym, bo kradną tak, by było najłatwiej, ale robią to na tyle bezmyślnie, by swoje tępe japy nagrać na monitoring:)

 • Link do komentarza kronika poniedziałek, 13 listopada 2017 22:25 napisane przez kronika

  Podać nazwiska, niech dla innych będą ostrzeżenia, by ich obserwować w sklepach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane