czwartek, 07 grudnia 2017 11:00

Potrącenie pieszej na ul. Roosevelta

 
Potrącenie pieszej na ul. Roosevelta archiwum redakcji

W środowy wieczór na przejściu dla pieszych na os. Tysiąclecia doszło do potrącenia kobiety przechodzącej przez jezdnię. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia około godziny 19:40 na ul. Roosevelta, w rejonie skrzyżowania z ul. Paderewskiego. Jak wynika z ustaleń Policji, kierujący samochodem marki Renault Vel Satis, jadąc od strony centrum w kierunku al. Reymonta, na przejściu dla pieszych potrącił 70-letnią kobietę, która opuszczała pasy przechodząc na prawą stronę jezdni.

W wyniku uderzenia piesza odniosła obrażenia i decyzją zespołu ratownictwa medycznego przewieziono ją do szpitala. Po opatrzeniu i przeprowadzeniu badań, poszkodowana została zwolniona do miejsca zamieszkania. Sprawcy zdarzenia zatrzymano prawo jazdy. 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza A czwartek, 07 grudnia 2017 19:07 napisane przez A

    no nie do końca...... ogladajac bzdurne sploty w tv że wchodzisz na pasy otwierajac parasol to porazka tv i dotarcia do ludzi aby przemyśleli zachowania na ulicy. Ja jestem kierowcą ale czasami pieszą, nigdy nie wchodze jak ciele na jezdnie bo muszę lub mam prawo bo pasy!!!! zawsze stanę i poczekam chwilę, tą chwilę której może zabraknąc kierowcy aby nacisnąć hamulec. Tak telefony to rutyna!!!! Ale policja to toleruje. Jedzie radiowóz..... facet trzyma w reku tel i nawija a policja zagadana. No a zatrzymanie się na rondzie przy biedronce aby wpuścić auta ze strony Jankowa to mistrzostwo świata........ pozdrawiam tego kierowce

  • Link do komentarza Kierowca czwartek, 07 grudnia 2017 12:43 napisane przez Kierowca

    Proponuję sprawdzić aktywność w komórce kierowcy. Codziennie widzę to samo - kierowca zamiast patrzeć przed siebie, patrzy w telefon.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane