środa, 20 grudnia 2017 16:34

Strażnicy miejscy kolejny raz z pomocą świąteczną

 
Strażnicy miejscy kolejny raz z pomocą świąteczną źródło: UM w Gnieźnie

Tradycją stało się, że z okazji Świąt Bożego Narodzenia Straż Miejska w Gnieźnie stara się pomagać również materialnie. Po raz kolejny funkcjonariusze odwiedzili wybranych potrzebujących.

Funkcjonariusze, pracownicy i operatorzy monitoringu Straży Miejskiej za zebrane przez siebie pieniądze zakupili w hurtowni produkty spożywcze i artykuły przemysłowe aby wspomóc najuboższych. Na chwilę zamienili się w Gwiazdorów i przekazali paczki pod choinkę dla dwóch rodzin, które zostały im wskazane przez pracowników społecznych. 

Tradycyjnie, jak przy każdej tego typu okazji, towarzyszyły temu chwile wzruszenia, ale co najważniejsze uśmiech na twarzach obdarowanych. Przy tej okazji gnieźnieńscy strażnicy miejscy składają mieszkańcom Pierwszej Stolicy Polski życzenia spokojnych i bezpiecznych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2018 roku.

3 komentarzy

 • Link do komentarza czytacz czwartek, 21 grudnia 2017 15:39 napisane przez czytacz

  do :andaduet23@wp.pl oraz Jam_Jest - O co Wam chodzi? Sami nie rozumiecie, co komentujecie. Biedni z was ludzie, nie potraficie merytorycznie rozmawiac, to czepiacie sie innych.

 • Link do komentarza Jam_Jest czwartek, 21 grudnia 2017 13:21 napisane przez Jam_Jest

  @:andaduet23@wp.pl:
  ....ci jak to napisałeś mądralińscy, biorą tylko udział w dyskusji, w której mogą nawtykać tym, co mają odmienne zdanie a niźli oni sami.

 • Link do komentarza andaduet23@wp.pl środa, 20 grudnia 2017 22:30 napisane przez andaduet23@wp.pl

  Nie widze zadnych komentarzy.Bo nie ma czego komentowac!! Madralinscy sie pochowali !! Szacun ipoklon tym ludziom skladam!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane