poniedziałek, 25 grudnia 2017 11:33

Żywa szopka zagościła na os. Grunwaldzkim

 
Żywa szopka zagościła na os. Grunwaldzkim fot. Rafał Wichniewicz

Przy kościele pw. Chrystusa Wieczystego Kapłana na os. Grunwaldzkim, pojawiła się pierwsza od lat w Gnieźnie żywa szopka.

Stajenka, której towarzyszy kucyk, cielaki, kury, owca, koziołki i króliki znajduje się tuż za świątynią. Przed i po każdej mszy świętej gromadzą się przy niej rodziny z dziećmi, dla których jest to wyjątkowa okazja do zobaczenia zwierząt gospodarskich na żywo. Oglądać szopkę przyjeżdżają także mieszkańcy z innych osiedli, a okazja ku temu by odwiedzić os. Grunwaldzkie będzie możliwa do czwartku 28 grudnia. Żywa szopka otwarta jest od godziny 10:00 do 18:00, a w pierwsze i drugie święto Bożego Narodzenia o godzinie 15:00 odbywać się będzie wspólne kolędowanie. Zapraszamy!

1 komentarz

  • Link do komentarza @@@ poniedziałek, 25 grudnia 2017 12:01 napisane przez @@@

    dzieci z miasta wreszcie zobaczą zwierzęta "na żywo"

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane