środa, 03 stycznia 2018 15:53

Zgwałcił córkę, po czym ta uciekła do sąsiadów

 
Zgwałcił córkę, po czym ta uciekła do sąsiadów archiwum redakcji

Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia w jednym z domów położonych w gminie Czerniejewo doszło do rodzinnego dramatu.

Do zdarzenia doszło 19 grudnia 2017 roku, gdy gnieźnieńscy policjanci zostali powiadomieni przez mieszkańców jednego z domów w Szczytnikach Czerniejewskich, że u ich sąsiadów miało dojść do gwałtu na niepełnoletniej dziewczynie: - W sprawie został zatrzymany mieszkaniec Szczytnik Czerniejewskich, któremu przedstawiono zarzut doprowadzenia przemocą córki do obcowania płciowego, a nadto zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad córką oraz żoną - przekazała nam prok. Małgorzata Rezulak-Kustosz, p.o. Prokuratora Rejonowego w Gnieźnie. 

W trakcie, kiedy mężczyzna dokonał tego czynu, żona przebywała poza domem na leczeniu. Po fakcie 15-letnia dziewczyna uciekła od razu do sąsiadów, którzy powiadomili o sprawie policję. Ci zatrzymali mężczyznę, który przyznał się już do popełnienia czynu, ale odmówił składania jakichkolwiek wyjaśnień. Wobec mężczyzny zastosowano trzymiesięczny areszt. 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Kasia piątek, 26 stycznia 2018 17:34 napisane przez Kasia

  Dlaczego takie wiadomości nie są na stronie czerniejewo.pl tylko zamiatane pod dywan?
  Gdzie jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i ich pomoc rodzinom?

 • Link do komentarza czytelnik czwartek, 04 stycznia 2018 08:13 napisane przez czytelnik

  To musał być dom patologiczny od lat i dlaczego nikt z członków rodziny nie zgłaszał tego do policji? To nie mogło stać sie nagle i znienacka. Nie wierzę

 • Link do komentarza Kibic środa, 03 stycznia 2018 22:08 napisane przez Kibic

  Bardzo ,bardzo żal mi tej dziewczyny

 • Link do komentarza Www środa, 03 stycznia 2018 19:39 napisane przez Www

  Kastracja!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane