czwartek, 11 stycznia 2018 08:55

Pierwszy Przedszkolny Przegląd Jasełek

  mn
Pierwszy Przedszkolny Przegląd Jasełek zdjęcie nadesłane

W miniony wtorek w Miejskim Ośrodku Kultury po raz pierwszy odbył się Przedszkolny Przegląd Jasełek, którego organizatorem było Przedszkole nr 8 „Mali Polanie” we współpracy z MOK-iem.

W przeglądzie wzięło udział 6 gnieźnieńskich przedszkoli: Przedszkola nr 1, 3, 5, 8, 9 i 13. Mali artyści przedstawili jedną historię narodzin Jezusa, jednak każda placówka zrobiła to w inny, bardzo różnorodny sposób. Od melancholii, przez śpiew solowy, po tańce pełne radości.

Występy małych artystów oceniało jury w składzie: Janina Matyska – przedstawiciel Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie, Małgorzata Walendowska-Zamiar - dyrektor Przedszkola nr 8 oraz Maria Ruminiecka – logopeda Przedszkola Nr 8. Panie miały bardzo trudne zadanie, żeby wyłonić zwycięską grupę artystów. W ostateczności dzieci z wszystkich przedszkoli zajęły I miejsce.

Gratulacje dla dzieci, które bardzo zaangażowały się w występ na scenie i dla nauczycieli przygotowujących dzieci do jasełek.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane