sobota, 13 stycznia 2018 09:56

WOŚP zagrała już w SP nr 2

 
WOŚP zagrała już w SP nr 2 zdjęcie nadesłane

Dorocznie ogrzewające zimne dni największe święto charytatywne, nie mogło ominąć i gnieźnieńskiej "Dwójki" - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w tej szkole ze szczególnie wielką mocą. 

Do akcji włączyli się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnej zbiórki – uczennice z samorządu kwestowały cały tydzień po klasach, w efekcie tej zbiórki napełniając skarbonkę tak, że jej ciężar stał się naprawdę imponujący. Uczniowie postanowili hojnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 

Do pełni jednak hojności doszli w chwili, gdy w środę 10 stycznia ruszył charytatywny bazarek. Ofiarowane przez nauczycieli i pracowników szkoły fanty rozeszły się błyskawicznie. Wobec rozczarowania tych, którzy nie zdołali zakupami na bazarku wesprzeć WOŚP, nie było wyjścia: bazarek ruszył ponownie w piątek! Tym razem można było zakupić na nim i domowe ciasto, którego nie pożałowali rodzice uczniów w ten sposób wspierający zbiórkę w naszej szkole. Jak można było się spodziewać, spowodowało to – o ile to możliwe – jeszcze większe zainteresowanie. 

W trakcie całej akcji w SP nr 2 zebrano ponad 900 złotych, a organizatorzy, nie kryjąc zadowolenia przyznają iż w przyszłym roku WOŚP zagra w "Dwójce" na pewno nie mniej głośno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane