sobota, 10 lutego 2018 15:02

Cztery osoby w szpitalu po wypadku w Świniarach

 
Cztery osoby w szpitalu po wypadku w Świniarach źródło: OSP Kłecko

W sobotnie południe na drodze przebiegającej przez Świniary (gmina Kłecko) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia jedna osoba została zakleszczona w środku.

Do zdarzenia doszło 10 lutego około godziny 11:50. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu szosy prowadzącej z Ułanowa do Łopienna i drogi dochodzącej od strony Dobiejewa, doszło do zderzenia czołowo-bocznego dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego jeden z pojazdów wypadł z jezdni i zatrzymał się w polu.

Na miejsce zdarzenia przyjechało OSP Kłecko, OSP Ułanowo i OSP Mieleszyn oraz JRG Gniezno, które przystąpiły do działań w celu uwolnienia pasażerki podróżującej jednym z samochodów, czego dokonano za pomocą narzędzi hydraulicznych. Pozostałe zastępy zajęły się zabezpieczeniem uszkodzonych pojazdów oraz rejonu wypadku. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego, udzielona została pomoc w sumie czterem osobom podróżującym - wszyscy uczestnicy zdarzenia decyzją ratowników zostali przetransportowani do szpitala w Gnieźnie. 

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze ze Świniar do Łopienna był zablokowany. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali Policja.

źródło: OSP Kłecko

2 komentarzy

  • Link do komentarza Walentynek niedziela, 11 lutego 2018 18:32 napisane przez Walentynek

    Zanim napiszesz kolejną mądrość, to zapoznaj się z polskimi przepisami w tej sprawie.

  • Link do komentarza humanista niedziela, 11 lutego 2018 12:43 napisane przez humanista

    Jeśli kierowca z podporządkowanej doprowadza do zderzenia, i giną ludzie na głównej, to to nie wypadek, to morderstwo z premedytacją.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane