poniedziałek, 12 lutego 2018 12:09

Ewakuacja punktu bankowego w centrum

 
Ewakuacja punktu bankowego w centrum fot. Rafał Wichniewicz

W poniedziałkowe południe na ul. Chrobrego pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej, które zostały wezwane do zadymienia, jakie miało się pojawić w jednym z lokali.

Do zdarzenia doszło 12 stycznia około 11:40. Jak wynika z uzyskanych informacji, pracownice punktu bankowego, znajdującego się w budynku narożnikowym, na zapleczu wyczuły swąd dymu. Na miejsce wezwano straż pożarną i jednocześnie zarządzono ewakuację wszystkich znajdujących się w środku osób.

Przybyłe na miejsce zastępy straży pożarnej, dokonały wizji wszystkich pomieszczeń znajdujących się w budynku na parterze oraz piętrze. Jak stwierdzono, w środku nie było żadnego pieca węglowego, a przyczyną zapachu, który wyczuły pracownice, była najprawdopodobniej cofka w kominie - ta przewodami wentylacyjnymi przedostała się do wnętrz banku. Zarządzono przewietrzenie pomieszczeń, w których czujniki wykazały obecność spalin.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Sajgonki poniedziałek, 12 lutego 2018 16:59 napisane przez Sajgonki

    Bardzo odpowiedzialne zachowanie że strony pracownic. Gdyby to zbagatelizowaly a rzeczywiście byłby jakiś pożar, to uuuu...

  • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 12 lutego 2018 12:42 napisane przez mieszkaniec

    Całe szczęście ,że jeszcze nie było rozstawionych ogródków letnich kawiarni

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Wybory_2018_Makohonski

Ostatnio dodane