poniedziałek, 19 lutego 2018 15:35

I LO z certyfikatem Wiarygodnej Szkoły

  mn
I LO z certyfikatem Wiarygodnej Szkoły źródło: Google Street View

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego wzięło udział w programie Wiarygodna Szkoła, które po przeprowadzonej rekrutacji otrzymało potwierdzający to certyfikat.

Program Wiarygodna Szkoła stanowi ranking najlepszych placówek w całej Polsce. Nadany Certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych. Wyróżniona placówka, dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, posiada ciekawą bazę i zapewnia młodzieży bezpieczeństwo.

Celem programu jest stworzenie społeczności placówek spełniających najwyższe standardy edukacyjne i dydaktyczne. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół i przedszkoli, stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej placówki. Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką. W ostatnim czasie dokument taki po raz trzeci (2015, 2017) otrzymało I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Gnieźnie.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Smerfetka poniedziałek, 19 lutego 2018 20:22 napisane przez Smerfetka

  Ten certyfikat to śmiechu warte :)

 • Link do komentarza stan poniedziałek, 19 lutego 2018 19:25 napisane przez stan

  Osoby zainteresowany odsyłam do regulaminu wiarygodnej szkoły, uzyskany tytuł trzeba kupić (w regulaminie jest napisane: Opłacenie kosztów uczestnictwa w programie na podstawie wystawionej faktury VAT). Prowincjonalne szkoły podpierają się takimi pseudotytułami, Ciekawe dlaczego nie ma tam np, VIII LO w Poznaniu, przecież to kuźnia laureatów olimpiad. Może kolejny pseudocertyfikat podnosi ego I LO.

 • Link do komentarza Tomasz poniedziałek, 19 lutego 2018 18:40 napisane przez Tomasz

  Gościu Ty masz problem z sobą samym.... Ty wszędzie widzisz zło i wszędzie widzisz politykę. .. "zła politykę " i to ciągle hasło podpisane wszędzie. .. co to ma do rzeczy ? Zrób sobie z tego kampanie wyborcza...

 • Link do komentarza Piotr Fischer poniedziałek, 19 lutego 2018 16:20 napisane przez Piotr Fischer

  Szanowni Państwo - serdeczne gratulacje dla Pana Pawła Matkowskiego, ( notabene mojego miłego i sympatycznego Kolegi ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Gnieźnie imienia Powstańców Wielkopolskich 1918/1919, która została zlikwidowana przez Tomasza Budasza, Michała Powałowskiego, Mariana Pokładeckiego, Michała Glejzera i wielu innych członków pomarańczowo-czerwonej koalicji Po-SLD rządzącej w naszym mieście ) Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie i Jego Wspaniałych Nauczycieli. Kolejny raz udowodniliście Państwo, że jesteście najlepszą szkołą ponadpodstawową na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Potwierdzam to także z przyjemnością jako rodzic - mój Syn Filip, absolwent I LO niedawno uzyskał tytuł inżyniera technologii chemicznej na Politechnice Poznańskiej i został bezproblemowo przyjęty ( wysoka średnia ocen ) na studia magisterskie - organizacja i zarządzanie procesem chemicznym na Politechnikę Wrocławską - Pani Wicedyrektor Agnieszko Janas DZIĘKUJĘ.
  P.S. Panie Budasz, Pan się nie boi, niecałe miasto za Panem stoi - Tomasz Budasz, Michał Powałowski, Marian Pokładecki, Michał Glejzer muszą odejść.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane