wtorek, 27 lutego 2018 16:00

Potrącenie na ul. Witkowskiej. Sprawca uciekł

 

We wtorkowe popołudnie na ul. Witkowskiej doszło do potrącenia mężczyzny, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych.

Do zdarzenia doszło 27 lutego około godziny 15:15, w rejonie skrzyżowania ul. Witkowskiej z ul. Wierzbową. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w pieszego, przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych, uderzył samochód osobowy, jadący od strony centrum w kierunku Witkowa. Po potrąceniu, sprawca miał uciec z miejsca zdarzenia.

Wezwany zespół ratownictwa medycznego, po opatrzeniu poszkodowanego na miejscu, zabrał go na dalsze badania do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali Policja.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Bbbb środa, 28 lutego 2018 11:24 napisane przez Bbbb

  A mówią że jak ktoś z butów wyskoczy to trup na miejscu...

 • Link do komentarza szofer wtorek, 27 lutego 2018 22:05 napisane przez szofer

  Moim zdaniem ten znak ktoś odwrócił, on powinien być skierowany w druga stronę by informować kierowcę o przejściu dla pieszych. Chuliganeria chodzi nocami po mieście i przekręca znaki nie mówić o tym, że często na nich bazgrze.

 • Link do komentarza @@@ wtorek, 27 lutego 2018 21:48 napisane przez @@@

  to co drzewa wyciać, bo kierowca nie uważa??? jakby jechał przepisowo, to by nie odjechał, znak by zobaczył na czas, poza tym tam jest nietylko znak pionowy, ale poziomy - pasy widoczne, dalej pisać, że kierowca musi uważać, a pieszy w zasadzie jest bez szans?

 • Link do komentarza Gnieźnianin wtorek, 27 lutego 2018 21:05 napisane przez Gnieźnianin

  Do nut Ale Ty chyba nie wnioskujesz jako kierowca a tylko jako pieszy na chodniku ?

 • Link do komentarza nut wtorek, 27 lutego 2018 19:00 napisane przez nut

  gratuluje osobie ktora ustawiła znak ostrzegajacy o przejsciu dla pieszych za drzewem !!!!! Znak stoi za drzewem i go nie widac !!! Gratuluje GŁUPOTY ! ! !

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Wybory_2018_Makohonski

Ostatnio dodane