piątek, 30 marca 2018 17:16

Droga Krzyżowa na Winiarach - fotogaleria

 
Droga Krzyżowa na Winiarach - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Około tysiąc wiernych uczestniczyło w uroczystej Drodze Krzyżowej, która w piątkowe popołudnie przeszła ulicami tytułowego osiedla.

W Wielki Piątek, punktualnie o godzinie 15:00, spod kościoła pw. bł. Radzyma Gaudentego wyruszyła Droga Krzyżowa, która skierowała się ulicami pięciu osiedli położonych na Winiarach. Przez ponad półtora godziny wspólnych rozważań, duchowni wraz z wiernymi modlili się, kierując swoje prośby w intencji parafian. Na trasie przejścia, krzyż nieśli mieszkańcy poszczególnych osiedli, przedstawiciele różnych organizacji religijnych oraz kapłani i służba ołtarza. 

 

2 komentarzy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane