piątek, 06 kwietnia 2018 11:59

Pierwszy złodziej w nowym centrum handlowym już złapany. Dwukrotnie!

 
Pierwszy złodziej w nowym centrum handlowym już złapany. Dwukrotnie! archiwum redakcji

Okazja czyni złodzieja - pomyślał jeden z gnieźnian, który w dniu otwarcia nowego centrum handlowego, zdecydował się podjąć próbę kradzieży w dwóch sklepach.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 5 kwietnia, kilka minut przed godziną 20:00. Jak wynika z ustaleń Policji, 35-letni mieszkaniec Gniezna został zatrzymany przez ochronę za linią kas podczas próby wyniesienia zestawu narzędziowego o wartości ponad 100 zł. Wezwany na miejsce patrol policji przejął zatrzymanego mężczyznę, który przyznał się do czynu, ale nie przyjął mandatu. Wobec czego wystosowano wobec niego wniosek o ukaranie do sądu. 

Sklepowy złodziej zapewne nie zamierzał rezygnować z okazji i - prawdopodobnie wciąż pozostając na terenie galerii - około 20:30 został ponownie zatrzymany. 35-latek z jednego ze sklepów odzieżowo-przemysłowych ukradł kurtkę dziecięcą o wartości niespełna 40 zł - schował ją w spodnie, po czym wyszedł ze sklepu. Do zatrzymanego sprawcy kradzieży ponownie wezwano patrol policji, przy czym mężczyzna tym razem nie przyznał się do czynu i nie przyjął mandatu, wobec czego zastosowano ponownie - drugi w jego przypadku - wniosek o ukaranie do sądu

 

5 komentarzy

 • Link do komentarza Mareczko piątek, 06 kwietnia 2018 22:41 napisane przez Mareczko

  Na 100% ktoś z Polskiej Ośmiornicy która przez 8 lat okradała nas wszystkich. Teraz trudno okradać wszystkich więc kradną co popadnie.

 • Link do komentarza 4U piątek, 06 kwietnia 2018 15:26 napisane przez 4U

  Wilk sądząc po inteligencji i wyciaganiu łap po nie swoje to stawiam na kogoś z PiSu. Pewnie jeszcze nagrodę dostanie za narażanie życia a przecież chciał tylko sprawdzić czy ochrona wywiązuje się ze swoich obowiązków. No i pewnie będzie chciał ukarania Policjantów, którzy przeszkodzili mu w misji pełnienia dobra.

 • Link do komentarza bom_bardier piątek, 06 kwietnia 2018 15:09 napisane przez bom_bardier

  Może to był jakiś członek rządu, który zbierał na zwrot nienależnie otrzymanych premii i nagród.

 • Link do komentarza wilk piątek, 06 kwietnia 2018 13:28 napisane przez wilk

  Czyżby jakiś roztargniony sędzia albo papuga ???

 • Link do komentarza zadowolony piątek, 06 kwietnia 2018 12:39 napisane przez zadowolony

  Brawo dla agencji ochrony , która pilnuje w tej nowej galerii ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane