środa, 11 kwietnia 2018 13:00

Poszukiwany ukrył się pod... stertą ubrań

 
Poszukiwany ukrył się pod... stertą ubrań archiwum redakcji

Policjanci z Gniezna, zajmujący się poszukiwaniami osób uciekających przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali 46-latka poszukiwanego listem gończym za oszustwa.

Mężczyzna od grudnia 2016 roku miał do odbycia karę 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności za wspomniane przestępstwo. Z uwagi na fakt iż zaczął się ukrywać, za 46-latkiem wydano list gończy. Policjanci, którzy zbierali informacje na temat poszukiwanego, w ostatnich dniach ustalili, że może on przebywać na terenie Gniezna.

Po udaniu się pod wskazany adres, mundurowi w trakcie pobytu w lokalu zastali 46-latka, który ukrył się w jednym z pomieszczeń pod stertą odzieży. Mężczyzna był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Został on od razu zatrzymany i wkrótce po tym przetransportowano go do Zakładu Karnego, gdzie teraz będzie odbywać zasądzoną wcześniej karę.

źródło: KPP w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane