wtorek, 17 kwietnia 2018 08:33

Kolejna ciężarówka uderzyła w bariery na zjeździe z DK15

 
Kolejna ciężarówka uderzyła w bariery na zjeździe z DK15 zdjęcie nadesłane

Do naszej redakcji zostały przesłane zdjęcia od jednego z kierowców, który poinformował nas o zdarzeniu drogowym na zjeździe z DK15 na Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Do zdarzenia doszło 17 kwietnia, przed godziną 7:00 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierowca ciężarówki, jadąc od strony Inowrocławia, na zjeździe z drogi krajowej nr 15 na Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego nie zachował ostrożności i na łuku uderzył w bariery energochłonne, zatrzymując się prawymi kołami w poboczu. 

W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało, a na miejsce przyjechała policja, która ukarała kierującego mandatem. 

Przypomnijmy iż tydzień temu w tym samym miejscu doszło do podobnego zdarzenia, w wyniku którego przez kilka godzin ruch odbywał się z utrudnieniami. Sprawcą zdarzenia był 52-letni Ukrainiec, który prowadził pojazd mając 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu (zobacz więcej).

4 komentarzy

 • Link do komentarza qwerty wtorek, 17 kwietnia 2018 12:03 napisane przez qwerty

  ten zakręt jest źle wyprofilowany... takie sytuacje będą się powtarzać

 • Link do komentarza Kierowca wtorek, 17 kwietnia 2018 11:20 napisane przez Kierowca

  Jak dla mnie to ta 40 jest za późno ustawiona... ona jest na samym początku łuku a 2 sprawa dodać znak "WYPADKI" nie jest to wielki koszt a może pomóc chociaż trochę.

 • Link do komentarza pierożek wtorek, 17 kwietnia 2018 09:07 napisane przez pierożek

  na 100% nie dostosował prędkości do tego co zamierzał zrobić czyli wjechać na obwodnicę.... ot, myślał, ze duży może szybko wjechać....

 • Link do komentarza EagleEye wtorek, 17 kwietnia 2018 09:07 napisane przez EagleEye

  Cóż dla mnie Policja powinna tego zawodowego kierowce z automatu wysłać na badania. Jeżeli ktoś nie widzi ograniczenia do 70 km/h a następnie do 40 km/h to nie powinien prowadzić takiej masy auta. Co z tego że kierowca dostał mandat jak dalej nie będzie uważać na oznakowanie pionowe.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Wybory_2018_Makohonski

Ostatnio dodane