wtorek, 17 kwietnia 2018 12:56

Zderzenie w Jankowie Dolnym

 
Zderzenie w Jankowie Dolnym źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

We wtorkowy ranek na wjeździe na obwodnicę Gniezna, doszło do zderzenia dwóch ciężarówek oraz samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 17 kwietnia po godzinie 9:00 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na drodze krajowej nr 15, na wjeździe na obwodnicę na wysokości Jankowa Dolnego, doszło do zderzenia dwóch ciągników siodłowych oraz samochodu osobowego.

W wyniku powyższego nikomu nic się nie stało. Na miejsce zdarzenia przyjechały OSP Strzyżewo Smykowe oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rozlane płyny samochodowe oraz udrożniły przejazd, który przez pewien czas kierowany był wahadłowo. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

7 komentarzy

 • Link do komentarza ratownik sorowy czwartek, 19 kwietnia 2018 09:28 napisane przez ratownik sorowy

  zainteresowanych tym sZpitalem informuję, że lepiej nie trafic do tego szpitala po wypadku, bo w większości przypadków nie ma na dyżurze chirurga. Najbliższy jest w Poznaniu o 50 km drogi stąd.

 • Link do komentarza tukan wtorek, 17 kwietnia 2018 22:39 napisane przez tukan

  Panie ratownik - jaki wzrost wypadków? Raczej chyba spadek. To co się zdarza to przecież w większości niegroźne kolizje, które niczym poważnym dla kierowców i pasażerów się nie kończą.
  Ale porządny szpital w takim mieście przydałby się jak najbardziej.

 • Link do komentarza salowa wtorek, 17 kwietnia 2018 19:52 napisane przez salowa

  Dyrekcja szpitala do bezwzględnej wymiany!

 • Link do komentarza dobrazmiana wtorek, 17 kwietnia 2018 16:58 napisane przez dobrazmiana

  Ratownik. Ale to są wypadki a nie karambole.

 • Link do komentarza Gnieźnianin wtorek, 17 kwietnia 2018 16:56 napisane przez Gnieźnianin

  Odnośnie komentarza pela Słuszne uwagi odnośnie służby zdrowia a eskalacja roszczeń finansowych w świetle tego wydają się nie uzasadnione, i trudno się zgodzić na finansową wycenę empatii.

 • Link do komentarza pela wtorek, 17 kwietnia 2018 15:23 napisane przez pela

  do ratownik - szpital owszem jest potrzebny, ale bardziej lekarze i ratownicy, do tego dobra organizacja pracy szpitala, a ta ostatnia bardzo szwankuje /musiałam korzystać to wiem/, poza tym braki personalne .... a kultura osobista tych co tam jeszcze pracują pozostawia wiele do życzenia ....

 • Link do komentarza ratownik wtorek, 17 kwietnia 2018 14:11 napisane przez ratownik

  Przy tej licznie wzrostu wypadkow w Gnieźnie i okolicach niech nikt już wiecej nie odważy sie pisac, że duży i dobrze prosperujacy szpital z lądowiskiem jest tutaj niepotrzebny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane