wtorek, 24 kwietnia 2018 09:42

Zderzenie na ul. Kłeckoskiej

 

We wtorkowy ranek na tytułowej ulicy doszło do zderzenia samochodu dostawczego z osobowym. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego.

Do zdarzenia doszło 24 kwietnia przed godziną 8:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem dostawczym marki Mercedes Sprinter, jadąc w kierunku centrum miasta, najechał na tył samochodu marki Renault Clio. W wyniku silnego zderzenia oba pojazdy uległy poważnym uszkodzeniom.

Na miejsce wezwano karetkę, której zespół ratowników przebadał podróżujących mniejszym z samochodów. Zadysponowana JRG Gniezno zabezpieczyła płyny rozlane na jezdni oraz rejon kolizji na czas prowadzonych działań. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane