wtorek, 01 maja 2018 18:09

Poranne zderzenie na S5

 
Poranne zderzenie na S5 źródło: OSP Łubowo

We wtorkowy poranek na drodze ekspresowej, na wysokości Woźnik, doszło do zderzenia dwóch pojazdów - ich kierowcy trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło 1 maja około godziny 9:45. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na odcinku S5 między węzłem Gniezno Południe a węzłem Woźniki, na pasie w kierunku Poznania, samochód osobowy marki Audi zderzył się z przyczepką, ciągniętą przez samochód marki Hyundai po czym oba pojazdy wypadły z szosy i zatrzymały się na barierkach odgraniczających jezdnie. W wyniku tego przyczepka uległa zniszczeniu. 

Na miejsce zdarzenia przyjechały zastępy OSP Łubowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku oraz uszkodzone pojazdy. Kierowcy, którzy opuścili pojazdy o własnych siłach, zostali zabrani przez przybyły zespół ratownictwa medycznego na badania do szpitala w Gnieźnie. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

5 komentarzy

 • Link do komentarza Polak środa, 02 maja 2018 20:07 napisane przez Polak

  lusterka w samochodach sluza do tego aby w nie patrec ...!
  A dla wielu kierowcow z nich nie kozysta.

 • Link do komentarza rezigiusz środa, 02 maja 2018 12:21 napisane przez rezigiusz

  Pewnie kierowce Audi wyobtaźnia przerosła a wiec popłynoł i uderzył w przyczepke Hyundai-a.

 • Link do komentarza Schredder środa, 02 maja 2018 09:20 napisane przez Schredder

  Jeszcze za wąska droga??

 • Link do komentarza jaca środa, 02 maja 2018 08:04 napisane przez jaca

  Dopuki nie będą zabierać prawa jazdy za przekracza prędkości o 50 km tak jak w terenie zabudowanym i nie na 3 miejsce a co najmniej na rok z egzaminem to tacy mordercy będą jeździć po drogach a ci co jeżdżą pszepiso nie będą czuć się bezpiecznie

 • Link do komentarza avalon wtorek, 01 maja 2018 20:27 napisane przez avalon

  Po wybudowaniu S5 nie jest bezpieczniej.
  Tylko szybciej...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane