sobota, 05 maja 2018 19:03

Ciało mężczyzny w przydrożnym rowie

 

W sobotnie popołudnie, na odcinku drogi krajowej nr 15 stanowiącej obwodnicę Gniezna, zauważono ciało znajdujące się w rowie. Na miejsce wezwano służby.

Zdarzenie miało miejsce 5 maja przed godziną 15:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, ciało mężczyzny zauważył jeden z kierowców, który jechał drogą krajową nr 15, na odcinku z Jankowa Dolnego do Gniezna, na wysokości Jankówka.

Na miejsce wezwano policję, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, mężczyzna mógł nie żyć już od kilku dni. Po wstępnych oględzinach nie udało się ustalić, co było przyczyną jego śmierci ani w jaki sposób znalazł się w tym miejscu na drodze, na której nie odbywa się ruch pieszy. Na polecenie prokuratora ciało zabezpieczono do badań w Zakładzie Medycyny Sądowej.

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane