wtorek, 08 maja 2018 13:53

Zderzenie na ul. Wrzesińskiej

 
Zderzenie na ul. Wrzesińskiej fot. Rafał Wichniewicz

We wtorkowe, wczesne popołudnie na ul. Wrzesińskiej doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów - trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło 8 maja, krótko po godzinie 13:00, na wyjeździe z Gniezna. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Seat zatrzymał się na pasie w kierunku Gniezna przed innym poprzedzającym go pojazdem. Wtedy w jego tył uderzył samochód dostawczy Ford Transit, jadący w tym samym kierunku. W wyniku tego Seat uderzył następnie w poprzedzający go inny pojazd.

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce wypadku oraz uszkodzonego Seata, a zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy poszkodowanym z tego samochodu, w którym poza osobą kierującą były także dzieci. Decyzją ratowników zostali oni przewiezieni na dalsze badania do szpitala. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Wrzesińskiej odbywał się wahadłowo.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Agnieszka środa, 09 maja 2018 14:44 napisane przez Agnieszka

    z samochodu po zdarzeniu kiedy rodzina byla w szpitalu a auto stalo na poboczu ukradziono radio i gpsa. brak słów.

  • Link do komentarza Koryfeusz wtorek, 08 maja 2018 19:21 napisane przez Koryfeusz

    Kierowca, to dlatego, że zbyt szybko niektórzy jeżdżą. Kierowca Transita powinien widzieć, że pojazd przed nim hamuje i też zwolnić oraz się zatrzymać. Niestety niektórzy nie patrzą na drogę przed sobą, a kierowca musi widzieć innych przed sobą, pobocze, gdzie pieszy niespodziewanie może się pojawić, znaki drogowe i to co jest dalej na drodze, aby miał czas na ocenę sytuacji.

  • Link do komentarza Kierowca wtorek, 08 maja 2018 15:03 napisane przez Kierowca

    Coś dużo tych wypadków na Witkowskiej i Wrzesińskiej ...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane