czwartek, 10 maja 2018 08:53

Kobieta obnażała się w parku - interweniowała Straż Miejska

 
Kobieta obnażała się w parku - interweniowała Straż Miejska źródło: profil Facebook - Hejted Gniezno

W środowe południe w Parku im. T. Kościuszki, na jednej z ławek w środku zieleńca, przesiadująca na niej kobieta obnażyła się siedzącemu z nią mężczyźnie.

Sprawę nagłośniła strona Hejted Gniezno, na którą to trafiło zdjęcie przesłane przez jednego ze świadków zdarzenia.

Sytuacja miała miejsce 9 maja przed godziną 12:30, na głównej alejce prowadzącej od fontanny do pomnika. Wszystko to działo się na oczach przechodniów, w tym także dzieci, a sprawę zgłosił Straży Miejskiej jeden z mieszkańców. Jak wynikało ze zgłoszenia, kobieta obnażyła się siedzącemu przy niej mężczyźnie, który wraz z nią miał dopuścić się czynu nieobyczajnego na oczach innych osób, przebywających w parku.

- W związku z tym strażnicy, którzy przybyli na miejsce, podjęli czynności. Wobec pana prawdopodobnie skierowany zostanie do sądu wniosek o ukaranie za wykroczenie przeciwko obyczajności publicznej. Zgodnie z przepisem może za to grozić kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł lub karze nagany. Jednocześnie pani została przywieziona do naszej komendy w celu ustalenia jej danych personalnych - przekazał Tomasz Francuszkiewicz, komendant Straży Miejskiej. Jak dodał, 52-letnia gnieźnianka, która była już notowana wcześniej i nie ma stałego miejsca zamieszkania, ale podała swój tymczasowy adres pobytu. Za swoje zachowanie otrzymała mandat w wysokości 150 zł. Mężczyzna nie był wcześniej znany funkcjonariuszom.

 

15 komentarzy

 • Link do komentarza Pytam sobota, 12 maja 2018 16:29 napisane przez Pytam

  Do wyborca. Tak masz rację , nie każdy ma zdolność rozumowania faktów, szczególnie wyborcy pisuarow ☺

 • Link do komentarza wilk sobota, 12 maja 2018 14:44 napisane przez wilk

  A może to był .....PERFORMANCE ....jakich ostatnio sporo w Pierwszej Stolicy.........

 • Link do komentarza wyborca sobota, 12 maja 2018 11:33 napisane przez wyborca

  Do Pytam - o Owsiaku gadać nie będe , wystarczą mi dokumenty i dane sądowe, z ktorych wynika, że ten pan robi dobrze, ale przede wszystkim dla siebie i swojej rodziny tworzac drugą fundację Złoty Melon dla wyprowadzania pieniedzy na inne ceke. A ciebie zmanipulował doszczętnie. No cóż, nie każdy ma zdolnosć rozumienia faktów.

 • Link do komentarza Pytam piątek, 11 maja 2018 23:49 napisane przez Pytam

  Amelia zapraszam na laweczke w parku. Pogadamy o tym panu co mówi Robta co chceta. Jak dla mnie to on dużo zrobił .........

 • Link do komentarza Koza piątek, 11 maja 2018 14:58 napisane przez Koza

  Zaraz tam "Obnazyła sie". To zapewne było wietrzenie tej części ciała, a Pan siedzący obok tylko pomagał. I żeby odrazu do sądu? Co za policyjne miasto pod rządami Tomasza Budasza z Platformy Obywatelskiej.

 • Link do komentarza Amelia piątek, 11 maja 2018 10:08 napisane przez Amelia

  Przecież taki jeden w Polsce powtarza od lat "Róbta, co chceta", no to para z ławki wzięła to sobie do serca!

 • Link do komentarza Student czwartek, 10 maja 2018 21:52 napisane przez Student

  Mieszkańcu siejesz ferment,poczytaj w necie,takie informacje są ogólniedostępne. Strażnik czy policjant może ukarać za takie chamstwo mandatem do 500zł jeżeli złapał na gorącym uczynku,jeżeli sprawa trafia do sądu ten może zastosować taką karę o jakiej piszą,ale z reguły wymierza mniejszą wg oceny,sąd jest niezawisły i może wszystko.

 • Link do komentarza fletwiniolmetzleriwasieleskaelitagniezna czwartek, 10 maja 2018 20:42 napisane przez fletwiniolmetzleriwasieleskaelitagniezna

  To już tradycja,że w Gnieźnie coś się dzieje, najpierw gość postawił kloca na winiarach trzymając się sygnalizatora na skrzyżowaniu również bezdomny. Teraz bezdomna rozebrała się do rosołu pewnie za obietnicą fioletowego płynu... Wczesniej jeszcze był Winiol zalany w trupa przybił sobie rękę do ławki (interwencja straży pożarnej) No i gość na SOR z obrączką na flecie. Gniezno co jeszcze ujrzymy w biały dzień

 • Link do komentarza Mieszkanka czwartek, 10 maja 2018 17:49 napisane przez Mieszkanka

  Na 3 Maja przy parkingu tez jest mały plac z ławeczkami I hustawkami,chciało by się z dziecmi wyjsc,ale niestety,pełno pijaków,leją gdzie popadnie.Dramat!!!

 • Link do komentarza Koryfeusz czwartek, 10 maja 2018 14:12 napisane przez Koryfeusz

  Uważam, że oboje powinni dostać porządną chłostę na Rynku, to by się odechciało im takich niemoralnych zachowań.

 • Link do komentarza czytelniczka czwartek, 10 maja 2018 14:03 napisane przez czytelniczka

  Kobieta tylko się rozebrała, a facet na pewno coś tam majstrował, stąd ta wyższa kara, jak rozumiem:-)))

 • Link do komentarza Mieszkaniec czwartek, 10 maja 2018 13:40 napisane przez Mieszkaniec

  Nie ma co komentować ich zachowania, ale jednego nie da się zrozumieć.
  Kobieta się rozebrała i obnażyła, a do tego była już wcześniej notowana, więc dostała 150zł mandatu.
  Mężczyzna siedział obok ubrany i nie był wcześniej notowany. Teraz sprawa trafi do sądu i grozi mu ograniczenie wolności, 1500zł kary, itd.!!!
  Wychodzi na to że mógł się również rozebrać, to dostał by 150zł mandatu i było by po sprawie, bez długoletnich konsekwencji.
  PS. Jak ktoś przy nas łamie prawo, róbmy to samo, będę mniejsze konsekwencje :)

 • Link do komentarza Pytam czwartek, 10 maja 2018 13:02 napisane przez Pytam

  A dlaczego facetowi grozi większa kara niż tej kobiecie. :). Przecież jest równouprawnienie:)

 • Link do komentarza Wwo czwartek, 10 maja 2018 11:14 napisane przez Wwo

  Byłem w tym czasie a parku i rzeczywiście parka siedziala pan trzymał swoją rekę w kroku tej damy:) ale ze tak powiem idąc z dzieckiem pani złączyła nogi nie zmienia to faktu ze to już lekka przesada w biały dzień w miejscu publicznym!!!

 • Link do komentarza misiakisia czwartek, 10 maja 2018 09:11 napisane przez misiakisia

  Po prostu brak slow a podobny eksces byl tez wczoraj kolo SP2 I SP5tyle ze tam pan okolo poludnia oddawal mocz po piwie przez plot w kierunku SP5 I spozywal alkohol w miejscu publicznym.Straz Miejska interweniowala za co dziekuje bo bezczelnosc to juz przerasta co niektorych mieszkancow

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane